Новини / Освіта / Україна і Німеччина продовжать наукову співпрацю
15 липня 2016, 16:34
Розмір шрифта: А А А

Україна і Німеччина продовжать наукову співпрацю

Україна і Німеччина продовжать наукову співпрацю, Україна-Німеччина, науково-технічне співробітництво, Максим Стріха
Україна і Німеччина продовжать наукову співпрацю

Представники України та Німеччини підписали протокол про продовження науково-технічного співробітництва на наступні два роки. За інформацією прес-служби МОН, підписання відбулось в рамках робочого засідання двосторонньої комісії з науково-технічного співробітництва між Україною та Німеччиною, яке відбулося 13 липня у науково-технічному парку Адлерсхоф у Берліні.

«Підписання спільного протоколу є частиною нормальної та системної роботи двосторонньої комісії з науково-технічного співробітництва між нашими країнами. Протокол визначає порядок нашої взаємодії та конкретизує процедури та терміни відбору спільних наукових проектів, які фінансуються за кошти українського та німецького урядів», – пояснив заступник міністра освіти і науки та співголова комісії з науково-технічного співробітництва Максим Стріха.

Зокрема, протоколом передбачається, що 60% коштів, передбачених на фінансування двосторонніх проектів, буде направлятися на фінансування традиційних проектів, а 40% — на фінансування проектів, які передбачають структурні зміни у системі організації наукових досліджень. Окрім того, протоколом передбачено залучення до оцінки наукових проектів фахівців з Німецької служби академічних обмінів (DAAD), а також визначено, що наступна робоча зустріч комісії відбудеться у Києві у 2018 році.

Як відомо, делегація українських науковців та урядовців на чолі з міністром освіти і науки України Лілією Гриневич відвідала Берлін з 11 до 14 липня. В рамках візиту відбулася конференція з питань українсько-німецького співробітництва у сфері освіти і науки «German-Ukrainian Dialogue: Prospects for Education and Science» та робоче засідання білатеральної комісії з науково-технічного співробітництва між Німеччиною та Україною.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Китайський технологічний гігант відкриє в Україні науково-дослідний центр

22 лютого 2017, 17:32

Порошенко і Меркель обговорять енергетичне співробітництво між Україною та Німеччиною

30 січня 2017, 20:24

В МОН затвердили план із запобігання корупції

12 січня 2017, 16:16

Кухонна новинка надасть овочам шоколадного смаку

14 жовтня 2016, 17:28

Останні новини за сьогодні: