Новини / Освіта / Майбутніх українських медиків перевірять за американськими стандартами
12 травня 2017, 19:38
Розмір шрифта: А А А

Майбутніх українських медиків перевірять за американськими стандартами

Майбутніх українських медиків перевірять за американськими стандартами, Вінницький національний медуніверситет, американський стандарт, тестування студентів
Майбутніх українських медиків перевірять за американськими стандартами

Вперше в країні знання шестикурсників Вінницького національного медуніверситету ім. Пирогова протестують за американськими стандартами за програмою IFOM (International Foundations of Medicine).

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Вінницького національного медичного університету ім. М.Пирогова, яке має у своєму розпорядженні Укрінформ.

«12 травня у Вінниці відбудеться тестування шестикурсників Вінницького медичного університету за американськими стандартами. Подія унікальна тим, що саме до нашого міста для перевірки знань майбутніх лікарів завітають програмний директор американської тестової програми IFOM Елізабет Галахер та директор Центру тестування при МОЗ України Ірина Булах. Подібне тестування проводиться в Україні вперше», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що іспит IFOM складатимуть студенти 6 курсу, які навчаються за напрямом «Медицина». Він базується на американському медичному ліцензійному іспиті USMLE і проводиться у різних країнах Європи, Близького Сходу, Південної Америки тощо.Перевірка знань вінницьких студентів-медиків відбувається у рамках ініціативи МОЗ України, яке з 2017 року вводить оцінювання стану української медичної освіти у порівнянні з міжнародними стандартами, зокрема, американськими. Воно проводитиметься на додипломному та післядипломному етапах підготовки лікарів. Субтест для перевірки знань майбутніх українських медиків на відповідність міжнародним стандартам матиме лише ті розділи, де протоколи надання невідкладної допомоги в Україні наближені до міжнародних та не мають розбіжностей.

Наразі ліцензійний інтегрований іспит для лікарів включає в Україні один, два або три окремі тестові екзамени залежно від освітньо-кваліфікаційного рівня – «Крок 1" (3 курс),»Крок 2" (6 курс), «Крок 3» (інтерни), «Крок М» (молодші спеціалісти) та «Крок Б» (бакалаври). Щорічно тестування «Крок» проходять понад 55 тис. студентів/лікарів-інтернів. Близько 10% із них не складають іспит.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • me suba (анонімно) 20 грудня 2018, 21:48 ссылка
    Ym0MTI Well I sincerely enjoyed reading it. This subject provided by you is very useful for good planning.
  • mia pron khalifa (анонімно) 26 жовтня 2019, 09:01 ссылка
    YCmLDZ PlаА аЂа•аА аЂаse let me know where аАааБТ“ou got your thаА аЂа•mаА аЂа•.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Останні новини за сьогодні: