Новини / Освіта / Міністерство освіти України вжило заходів щодо ситуації у Печерській міжнародній школі
10 грудня 2007, 08:18
Розмір шрифта: А А А

Міністерство освіти України вжило заходів щодо ситуації у Печерській міжнародній школі

Станіслав Ніколаенко. Міністерство освіти України вжило заходів щодо ситуації у Печерській міжнародній школі, Міністр освіти і науки, Станіслав Ніколаєнко, Печерська міжнародна школа, Київ, навчальна програма, викладання, комісія
Станіслав Ніколаенко. Міністерство освіти України вжило заходів щодо ситуації у Печерській міжнародній школі

Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко ознайомився зі звітом комісії, яка працювала у ТОВ «Печерська міжнародна школа» Києва, з метою перевірки дотримання вимог навчальної програми з історії та методики, за якою ведеться викладання.

Як повідомляє прес-служба МОН, спираючись на висновки комісії Міністерство освіти і науки України доручає: 1. Керівництву ТОВ «Печерська міжнародна школа»: — Відповідно до чинного законодавства України продовж 2-х тижнів підготувати матеріали для ліцензування навчального закладу та подати їх на розгляд Київській державній міській адміністрації.

 — Вилучити з переліку літератури, рекомендованої учням для використання в навчальному процесі, посібник «Веймар та нацистська Німеччина», автори Джон Хіт та Кріс Хінтон, Лондон, 2000 (англ. мова), оскільки окремі розділи зазначеного посібника не враховують вікові та психологічні особливості учнів 15-16-річного віку, містять некоректне подання матеріалу та ілюстративний матеріал, який може негативно впливати на психіку неповнолітніх.

 — Заборонити використання методик навчання, що не відповідають віковим особливостям учнів і деформують виховні цілі та завдання.

 — Розглянути та прийняти рішення щодо доцільності перебування на займаній посаді вчителя історії К.А. Шінкенса.

 — Провести з учнями старших класів додаткові заходи роз‘яснювального характеру, пов‘язані з цієї ситуацією.

2. Київській міській адміністрації продовж 1-го тижня після надходження відповідних документів (на відповідній комісії) розглянути питання щодо ліцензування ТОВ «Печерська міжнародна школа».

Окремо члени комісії зауважили, що під час бесіди містер Шінкенс та керівництво навчального закладу погодилися, що до вивчення таких складних та трагічних тем потрібно підходити методично виважено, з урахуванням національних особливостей країни розташування навчального закладу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого 2019, 09:14

Останні новини за сьогодні: