Новини / Освіта / У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся День юриста
12 жовтня 2010, 18:19
Розмір шрифта: А А А

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся День юриста

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся День юриста, МАУП, День юриста, урочистості, Міжрегіональна академія управління персоналом
У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся День юриста

8 жовтня у кіноконцертному залі Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП) традиційно відбулись урочистості з нагоди професійного свята працівників та студентів Інституту права імені князя Володимира Великого, що працює в Академії з 1994 року і готує молодих юристів.

Зала була заповнена студентами молодших та старших курсів, викладачами та працівниками Академії. Серед присутніх було чимало поважних гостей, а також викладачів, науковців та працівників інституту.

З нагоди свята, від імені ректорату Академії з теплими словами привітання до усіх присутніх, а особливо до студентів МАУП, які обрали своїм фахом юриспруденцію, звернувся проректор з наукової роботи Микола Головатий: «Це прекрасно, що сьогодні ви всі зібралися разом, щоб відзначити це свято. Шановні студенти, я бажаю, щоб ви поважали своїх викладачів і пішли далі, аніж вони, фахівці юридичної справи, які готують вас до цієї важливої суспільної, громадської, політичної і дійсно людяної професії. Залишайтеся завжди людьми чесними, відкритими і пам’ятайте, що майбутнє нашої держави залежить від того, у який спосіб влаштовані стосунки між людьми. Право, яке ви вивчаєте – це регулюючий інструмент цих стосунків – тонкий, вразливий і часто загрозливий, який може дати як позитивні, так і негативні результати. Тож, дай Бог, щоб результат був завжди позитивний, а в Україні це, перш за все, залежить від вас. Добра вам, щастя і успіхів!»

Згідно з наказом виконуючого обов’язки ректора МАУП Анатолія Подоляки щодо заохочення професорсько-викладацького складу, працівників та студентів Інституту права імені князя Володимира Великого та з нагоди Дня юриста було вручено почесні грамоти та подяки від керівництва Академії.

За успіхи в навчанні та активну громадську діяльність було відзначено кращих студентів інституту.

На завершення свята відбувся святковий міні-концерт, для всіх присутніх виступали студенти Інституту права — учасники мистецьких студій Академії.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко відмовився від московського сценарію Дня Перемоги

9 травня 2017, 14:27

Генпрокурор пообіцяв українцям подарунок до Дня незалежності

29 березня 2017, 14:32

Киян порадують «романтичним» транспортом

11 лютого 2017, 13:48

В ЄС відзначили прогрес України за 25 років

24 серпня 2016, 16:19

Останні новини за сьогодні: