Новини / Освіта / «Студенти – за демократію»
28 жовтня 2007, 08:11
Розмір шрифта: А А А

«Студенти – за демократію»

"Студенти – за демократію", демократія, УАСС, студенти, Норвезький союз студентів, школа, тренінги
«Студенти – за демократію»

2-3 листопада Українська асоціація студентського самоврядування (УАСС) спільно з Норвезьким союзом студентів (StL) проводять Першу всеукраїнську синхронну школу студентського самоврядування «Студенти – за демократію».

Програма школи передбачає тренінги на тему – поширення досвіду та традицій студентської демократії Європи на органи студентського самоврядування України. Тренінги, які проводитимуть 8 експертів з питань студентського самоврядування StL — Норвезького студентського союзу, передбачають висвітлення наступних тем: 1. Права та обов’язки студентів у Норвегії (Students rights and duties in Norway: how to use that in Ukraine); 2. Дослідження та інновації у студентському середовищі (Research and innovation among student scientists); 3. Процедура голосування та ведення засідань ОСС як невід’ємні частини студентської демократії (Session and voting techniques).

Робочі мови школи — англійська та українська. Тренінги проводитимуться англійською мовою, протягом заходів школи здійснюватиметься синхронний переклад.

Школа відбуватиметься одночасно у двох містах України – Дніпропетровську (для Східної та Південної України) та Тернополі (для Західної та Центральної України). Кількість учасників — по 100 представників студентського самоврядного руху у кожному із міст.

Для осіб, що були відібрані оргкомітетом, — участь у школі є безкоштовною.

Коштами Української асоціації студентського самоврядування учасники забезпечуються роздатковим матеріалом.

Проживання та харчування учасників школи – за рахунок відряджуючої сторони або за власні кошти учасників. Вартість проживання на одну особу не перевищуватиме 50 грн за добу.

Для участі у школі необхідно надіслати заповнену аплікаційну форму до 22:00 години 28 жовтня 2007 року на електронну адресу school@uass.org.ua. Про результати відбору на школу буде повідомлено 29 жовтня.

При потребі на ВНЗ учасника буде надіслано офіційний лист-запрошення (для цього необхідно зазначити ПІП ректора та номер факсу для надсилання офіційного листа-запрошення в аплікаційній формі).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Альтернативна базова освіта в Україні: що таке еко-школи і чому там вчать дітей

28 травня 2017, 16:42

Іноземці скаржаться на якість освіти в Україні

26 квітня 2017, 16:25

Останні новини за сьогодні: