Новини / Освіта / Боротьба з плагіатом: в Україні з'явиться Policy Paper
22 листопада 2016, 16:16
Розмір шрифта: А А А

Боротьба з плагіатом: в Україні з'явиться Policy Paper

Боротьба з плагіатом: в Україні з'явиться Policy Paper, Policy Paper, вища освіта, Антиплагіат
Боротьба з плагіатом: в Україні з'явиться Policy Paper

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти розробить та запровадить Policy Paper для здобувачів ступенів вищої освіти, який має сприяти боротьбі з плагіатом і дотриманню принципів академічної доброчесності. Про це, за результатами зустрічі з представниками антиплагіатної громадської ініціативи «Дисергейт», повідомив голова агентства Сергій Храпатий.

Передбачається, що Policy Paper стане документом, в якому надаватимуться рекомендації щодо уникнення плагіату під час написання бакалаврських та магiстерських робіт у вишах, а також кандидатських і докторських дисертацій.

За словами Храпатого, у США та багатьох європейських країнах існують такі документи, що мають одночасно рекомендацiйний i директивний характер та сприяють боротьбі з плагіатом і дотриманню принципів академічної доброчесності.

«Policy Paper стане настільною книгою кожного, хто здобуватиме різні ступені вищої освіти. Зараз багато хто не розуміє, що є плагіатом, а що ні. У цьому документі будуть надаватися чіткі рекомендації, як написати наукову роботу, щоб в ній не було плагіату. Таким чином, ми дамо всім орієнтир. Це стане вагомим кроком у боротьбі з засиллям плагіату, очищенням від тих, хто має на меті лише бездумно отримати науковий ступінь», — зазначив Сергій Храпатий.

Планується, що розробкою документа займатимуться члени Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти спільно з представниками антиплагіатної ініціативи «Дисергейт» та із залученням науковців і експертів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Гриневич розповіла, як зросли витрати на вищу освіту

18 березня 2017, 08:56

Вища освіта в умовах реформи: зміни громадської думки

15 березня 2017, 19:24

Чим можна замінити вищу освіту

6 лютого 2017, 10:08

Про доступ до вищої освіти: це не товар, який купують

26 січня 2017, 17:01

Останні новини за сьогодні: