Новини / Освіта / Іван Вакарчук започаткував віртуальні дискусії щодо реформ освіти
24 березня 2009, 08:08
Розмір шрифта: А А А

Іван Вакарчук започаткував віртуальні дискусії щодо реформ освіти

Іван Вакарчук започаткував віртуальні дискусії щодо реформ освіти, інтернет-дискусія, Іван Вакарчук, управління освітою
Іван Вакарчук започаткував віртуальні дискусії щодо реформ освіти

Іван Вакарчук започаткував віртуальні дискусії

Міністр освіти й науки України Іван Вакарчук з приходом на посаду міністра впровадив принцип державно-громадського управління освітою. В лютому 2009 року міністр започаткував інтернет-дискусії щодо освітньої політики країни. Вперше в Україні міністр у віртуальному просторі відкрито обговорював зміст політики міністерства.

Міністр освіти і науки Іван Вакарчук поспілкувався з дописувачами на сайті «Українська правда». Дискусія відбувалася навколо публікації міністра «Екзаменаційна сесія як вона є», яка була написана саме з метою започаткувати широку розмову про стан і якість системи оцінювання знань українських студентів, відзначає прес-служба МОН.

Міністр відповів на найбільш актуальні запитання, розглянув висловлені дописувачами в коментарях і на шпальтах «Української правди» пропозиції. Іван Вакарчук подякував учасникам розмови за цікаве спілкування і пообіцяв продовжити дискусії на нові важливі для сучасної освіти теми.

Іван Вакарчук з приходом на посаду міністра освіти і науки впровадив принцип державно-громадського управління освітою. Він започаткував постійно діючі експертні семінари-обговорення найбільш актуальних питань. Міністерство освіти проводить широкі наради з освітянською громадою щодо важливих напрямів політики МОН. Громадяни можуть ознайомитися з проектами рішень на сайті МОН та надати свої пропозиції. В лютому 2009 року міністр освіти започаткував також віртуальні інтернет-дискусії щодо освітньої політики країни.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики

26 травня 2017, 19:41

Останні новини за сьогодні: