Новини / Освіта / До шкіл України повертаються другорічники
26 квітня 2009, 08:23
Розмір шрифта: А А А

До шкіл України повертаються другорічники

До шкіл України повертаються другорічники, ВНО, Наталія Русанова, незалежне тестування, школярі
До шкіл України повертаються другорічники

Цього року результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) будуть перенесені в атестати про загальну освіту. Тому ті, хто проігнорує ЗНО, вважатимуться такими, що не здали державну підсумкову атестацію — їм доведеться екстерном закінчувати школу наступного року.

Нагадаємо, зовнішнє незалежне оцінювання пройде з 6 травня по 5 червня 2009 року з 8 предметів: — історія України — 6 травня; — біологія — 8 травня; — фізика — 12 травня; — географія — 15 травня; — українська мова і література — 19 травня; — математика — 26 травня; — англійська мова — 2 червня; — німецька, французька, іспанська мови — 3 червня; — хімія — 5 червня.

На відміну від минулого року, проведення додаткової сесії тестування не планується. Але абітурієнтам, які не з‘явилися на ЗНО з поважних причин, все ж таки підуть назустріч.

«До таких причин належать: хвороба, обов’язково підтверджена довідкою медустанови; смерть рідних по крові або за шлюбом; стихійне лихо, пожежа або техногенна катастрофа в день або за день перед тестуванням. Крім того, причиною нез‘явлення на тестування може бути участь у міжнародних змаганнях, конкурсах, олімпіадах, включених в соціальні заходи, які проводяться виключно Міністерствами освіти і науки, культури, туризму, у справах молоді спорту і туризму», — перераховує начальник організаційно-методичного відділу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Наталя Русанова.

Протягом п’яти днів, включаючи день тестування, необхідно подати заяву на розгляд Регламентної комісії на базі центру, яка перевірить достовірність документів і прийме рішення. Для цих учасників буде призначено додатковий день тестування.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Діти втрачають інтерес вже у третьому класі, — Гриневич

8 травня 2017, 17:51

У Києві дитину, яка запізнювалася до школи, доставили вертольотом. Фотофакт

16 березня 2017, 10:05

Батьки в київській школі відмовилися збирати допомогу бійцям

16 лютого 2017, 09:07

Останні новини за сьогодні: