Новини / Події / Мінекології: 19% сміттєвих звалищ в Україні є екологічною загрозою
28 березня 2016, 10:18
Розмір шрифта: А А А

Мінекології: 19% сміттєвих звалищ в Україні є екологічною загрозою

Мінекології: 19% сміттєвих звалищ в Україні є екологічною загрозою, Україна, сміттєве звалище, екологічна безпека, Світлана Коломієць
Мінекології: 19% сміттєвих звалищ в Україні є екологічною загрозою

В Україні налічується 6 тисяч звалищ і полігонів, з них перевантажених – 16%, а таких, що не відповідають нормам екологічної безпеки – 19%. Про це заявила заступник міністра екології та природних ресурсів Світлана Коломієць, передає прес-служба міністерства.

“За різними оцінками, у нас переробляється лише 3-8% відходів, тоді як у країнах ЄС – понад 60%. На вітчизняні сміттєзвалища потрапляє близько 95% твердих побутових відходів, в тому числі небезпечні. І потрапляють вони туди без будь-яких проміжних ланок”, – зазначила Коломієць.

Заступник міністра нагадала, що в Україні немає ані налагодженої системи роздільного збору сміття, ні системи поводження з відходами в Європі.

“Саме тому Закон “Про відходи” – це перший принциповий крок у створенні в Україні цивілізованої системи поводження з відходами”, – вважає Коломієць.

Також заступник міністра зазначила, що прийняття нової редакції Закону “Про відходи” є необхідною умовою повноцінної імплементації Директиви 20087/98/ЄС про відходи, а також виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: