Новини / Події / МВФ дає Україні 2 роки на пенсійну реформу
7 червня 2016, 18:07
Розмір шрифта: А А А

МВФ дає Україні 2 роки на пенсійну реформу

МВФ дає Україні 2 роки на пенсійну реформу, МВФ, пенсійна реформа, Україна, Жером Ваше
МВФ дає Україні 2 роки на пенсійну реформу

Жером Ваше, постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні, заявив, що заходи для забезпечення стійкості пенсійної системи та усунення дефіциту Пенсійного фонду, Україна повинна почати розробляти вже зараз. Про це Жерома Ваше заявив сьогодні в ході круглого стола в Києві.

За словами представника МВФ, Україна має 2 роки на здійснення Пенсійної реформи.

«Необхідно бачити горизонт в перспективі більше двох років, і це особливо важливо в контексті пенсійної реформи.Заходи, які могли б забезпечити стійкість пенсійної системи, потрібно було б зробити вже зараз для того, щоб ефект був помітний вже на етапі середньострокового бюджетного планування. Важливо планувати ці заходи, тому що дефіцит Пенсійного фонду досяг 145 млрд грн», — сказав він.

Тобто, ефект від впровадження Пенсійної реформи мав би бути помітним вже через рік. За умови, що дефіцит Пенсійного фонду досяг 145 млрд грн, такі терміни видаються нереальними.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман варіантом виходу із ситуації з дефіцитом ПФ бачить підвищення пенсійного віку. Такий же шлях для виходу Пенсійного фонду з банкрутцтва бачать і в Мінсоцполітиці.При цьому, підвищити пенсійний вік пропонують для жінок до 65 років, а для чоловіків до 70 років.

Без відповіді залишається лише питання, чи зможуть українці дожити до цієї багатостраждальної пенсії. За словами наукового співробітника Інституту демографії ім. М. Птухи Наталії Левчук, в 2013-му середня тривалість життя чоловіків в Україні становила 66,3 року (в середньому на 12-14 років менше, ніж у країнах ЄС), а жінок — 76,2 року (на 8-9 років менше, ніж в європейців).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: