Новини / Події / В Україну приїде американський автомобіль року
28 січня 2017, 18:14
Розмір шрифта: А А А

В Україну приїде американський автомобіль року

В Україну приїде американський автомобіль року, електромобіль Chevrolet Bolt, український ринок, Дженерал Авто Груп
В Україну приїде американський автомобіль року

У цьому році на українському ринку з‘явиться електромобіль Chevrolet Bolt, переможець конкурсу «Північноамериканський легковий автомобіль, всешляховик і утилітарна машина року».
 

Про це НВ повідомили в прес-службі компанії Дженерал Авто Груп " (Корпорація УкрАВТО), офіційному дистрбьюторе автомобілів Chevrolet.

Рішення про постачання електромобілів буде прийнято у другому кварталі поточного року. «У разі позитивної відповіді ми зможемо почати офіційні продажі вже в кінці 2017 – початку 2018 року», – пояснили повідомили в компанії.

Поки ця модель вже не постачається в Україну. Обсяг виробництва обмежений, і виробник прагне в першу чергу продавати Bolt в країнах з розвинутою інфраструктурою. Там, де є мережі зарядних станцій і програми стимулювання покупки електромобілів. Але після того, як попит буде задоволений ця марка з’явиться і в Україні.

Субкомпактний электрохэтчбек Chevrolet Bolt був представлений на виставці споживчої електроніки CES 2016. Він комплектується 200-сильним електромотором і літієвими батареями ємністю 60 кіловат-годин. Від 0 до 100 км/год машина прискорюється приблизно за 7 секунд, а його максимальна швидкість досягає 146 км/ч.

Запас ходу електромобіля складає 320 км За пару годин його можна зарядити на 80 км шляху. Однак, якщо купити систему швидкої підзарядки, то з нею можна за півгодини підзарядити на 145 км. Вартість цієї моделі в США починається від $37,5 тис.

Варто зазначити, що у Bolt є також двійник Opel Ampera-e, який поставляється на європейський ринок.

Нагадаємо, в минулому році в Україні було зареєстровано 2,6 тис. автомобілів, у чотири рази більше, ніж роком раніше. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: