Новини / Події / Від постійних дощів найбільше втратили автомийки й продавці окуляр
26 травня 2016, 17:34
Розмір шрифта: А А А

Від постійних дощів найбільше втратили автомийки й продавці окуляр

Від постійних дощів найбільше втратили автомийки й продавці окуляр , дощі, збитки, автомийка, Сергій Войтило
Від постійних дощів найбільше втратили автомийки й продавці окуляр

Останні три тижня мало не щодня у столиці та у навколишніх районах йдуть дощі. Зливи зазвичай тривають не більше ніж годину. Затяжні опади можуть йти півдня. Місцеві підприємці вже підраховують збитки від такої погоди.

«В спекотні дні два мої бокси було майже щогодини заповнені. За день мили по 20-25 машин. Зараз, якщо 5 автомобілів приїде – це вже успіх», — говорить Сергій Войтило, співвласник приватної автомийки у Святошинському районі Києва.

У спекотні місяці його мийка приносить дохід 40-45 тис. грн.. За останні три тижні заробив 15 тис. грн..

«Зазвичай приїжджають ті, кому треба прибрати в салоні чи вивести якийсь запах. Наприклад, після розлитого молока, пива чи ще чогось. Більшість людей не їде. Немає резону мити авто, якщо все одно дощ його намочить. За минуле літо у нас був лише тиждень такого простою. Решта днів клієнтів не бракувало», — пояснює бізнесмен.Збитки мають продавці солодкої вати в парках і центральних частинах міста. Замість 9-11 тис грн. у місяць підприємці отримують 2-3 тис.

«Справа в тому, що вата погано готується, коли велика вологість повітря. Навіть якщо дощ пройшов кілька годин тому, повітря занадто вологе. Нормальну вату не приготуєш», — пояснює Людмила Козлюк. Має 5 точок у Києві із продажу солодкої вати.

Продавці темних окуляр ще в середині квітня почали реалізовувати свій товар. Однак через відсутність сонця продажі впали на 25-30%.

«Чесно кажучи, думали, що люди взагалі не купуватимуть окуляр. Але у вихідні більш-менш сонячно. Часто сонце виходить і в першій половині дня. Тому люди потроху купують окуляри. Віддають перевагу каплям. Однак якби було сонячно щодня, то можна було б продавати не 4-5 пар в день, а 7-8. Це плює 300-350 гривень», — пояснює Тетяна Моргуненко. Продає окуляри біля Центрального вокзалу.

Більше доходів у дощову погоду мають таксисти. Люди аби не намокнути частіше викликають машини. Також більший прибуток мають власники мереж кавомобілів. За їхніми спостереженнями, у дощову погоду за кавою йде в половину більше людей ніж у спеку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Мін'юст озвучив суму збитків України з-за анексії Росією Криму

22 лютого 2017, 17:19

В Україні оцінили збитки від спалаху чуми свиней

14 лютого 2017, 16:52

Експерти оцінили збитки від бойкоту української курятини

9 грудня 2016, 16:09

Останні новини за сьогодні: