Новини / Події / МАУ буде брати $5-10 за вибір місця у літаку
3 березня 2017, 11:18
Розмір шрифта: А А А

МАУ буде брати $5-10 за вибір місця у літаку

МАУ буде брати $5-10 за вибір місця у літаку, Міжнародні авіалінії України, авіарейс, вибір місця
МАУ буде брати $5-10 за вибір місця у літаку

Найбільша українська авіакомпанія Міжнародні авіалінії України введе платний вибір місць на всіх своїх рейсах.

Про це стало відомо відразу з декількох джерел, повідомляє avianews.com.

Як уточнила виданню прес-секретар МАУ Євгенія Сацька, на даний момент ведеться опрацювання технології введення даної послуги з можливим запуском у період з 15 березня по 15 квітня.

Передбачається, що на середньомагістральних рейсах місце в проході або біля вікна можна буде вибрати заздалегідь за $5. На рейсах дальньої протяжності цей збір може скласти $10.

При цьому за вибір місця заздалегідь не доведеться платити пасажирам бізнес-класу і преміального економічного класу, а також пасажирам, які вибирають середнє місце між вікном і проходом.

Також у пасажирів економ-класу залишиться можливість безкоштовно вибрати місце в процесі онлайн-реєстрації, яка відкривається на більшості рейсів за 48 годин до вильоту.

«У процесі онлайн-реєстрації будуть відображатися місця, вибір яких безкоштовний, а також ті, які можна вибрати за плату. Відповідно, пасажир зможе вибрати або одне, або інше», — пояснила Сацька.

Зараз, пасажир може вибрати місце в салоні літака МАУ тільки в процесі онлайн-реєстрації без сплати додаткового збору. В аеропорту мандрівник, що купив квиток економ-класу, може оплатити розміщення в аварійному ряді.

Серед європейських авіакомпаній плату за вибір місця заздалегідь беруть такі компанії як Lufthansa та KLM. При цьому в останній навіть у процесі онлайн-реєстрації вибір безкоштовних місць дуже обмежений.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: