Новини / Події / Королевська: «Буде забезпечено 100% обсягу виплат по вагітності та пологах»
31 жовтня 2013, 18:53
Розмір шрифта: А А А

Королевська: «Буде забезпечено 100% обсягу виплат по вагітності та пологах»

Королевська: "Буде забезпечено 100% обсягу виплат по вагітності та пологах", Казначейство України, страхові виплати, Фонд соціального страхування, виплати по вагітності і пологах, Наталія Королевська
Королевська: «Буде забезпечено 100% обсягу виплат по вагітності та пологах»

Казначейство України виділило 1,3 млрд. грн. на страхові виплати з фондів соціального страхування та 244 млн. грн. на виплату допомоги по догляду за інвалідами.
Про це повідомила міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

Завдяки цим грошам "буде забезпечено 100% обсягу виплат по вагітності та пологах, виплат на поховання та регресних виплат. Це дасть змогу задовольнити потребу в коштах на фінансування відповідних виплат по жовтень включно», — зазначила Королевська.

Міністр уточнила, що щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві, допомоги по вагітності та пологах, виплати на поховання — будуть здійснені за весь жовтень, а виплати по безробіттю та лікарняні виплати поки тільки за вересень.
Що українці отримують за свої податки?

Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань було перераховано 380,9 млн. грн., Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності — 571,5 млн. грн.
Фонд соціального страхування на випадок безробіття отримає 310,1 млн. грн.
На заробітки в 2010-2012 рр. за кордон виїжджало понад одного мільйона українців, а майже три мільйони громадян України хоча б один раз перетинали кордон країни в пошуках роботи в рамках так званої сезонної міграції.

Раніше Королевська повідомила, що міністерство підготувало проект, щоб зробити страхові виплати захищеними статтями державного бюджету, «тоді казначейство буде проводити страхові виплати в автоматичному режимі».
Також було прийнято рішення про виділення додаткових 244 млн. грн. на виплату допомоги по догляду за інвалідами 1 та 2 групи внаслідок психічних розладів, що повністю ліквідує заборгованість з такого виду допомоги.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Пенсійний стаж в Україні хочуть підвищити на 10 років

  13 травня 2017, 16:07

  Як в Україні отримати високу пенсію

  20 квітня 2017, 09:04

  Останні новини за сьогодні: