Новини / Події / Міністр: на базі сільрад будуть безприбуткові кооперативи
9 серпня 2011, 08:53
Розмір шрифта: А А А

Міністр: на базі сільрад будуть безприбуткові кооперативи

Міністр: на базі сільрад будуть безприбуткові кооперативи, сільська рада, безприбуткових кооператив, сільськогосподарська продукція, Микола Присяжнюк, забій худоби
Міністр: на базі сільрад будуть безприбуткові кооперативи

На базі кожної сільської ради буде створено безприбутковий кооператив, який буде займатися заготівлею та реалізацією сільськогосподарської продукції.

Про це міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк заявив в під час відвідування Уманського тепличного комбінату, повідомила прес-служба міністерства.

За словами міністра, така домовленість була досягнута під час нещодавнього засідання президії Асоціації сільських та селищних рад. «Я не сприймаю те, що молоко зараз вивозиться без контролю сільської ради, заготівля м'яса теж фактично безконтрольна. До того ж, за вимогами СОТ, в 2014 році ми повинні заборонити забій худоби у приватних дворах. Тому створення таких кооперативів — це необхідність сьогодні», — повідомив глава Мінагропрод.

За словами М. Присяжнюка, це будуть підприємства, які будуть виконувати функції всім відомого в минулому Укоопспілки. На думку міністра, завдяки ним, також вдасться знизити вартість послуг для селян. «Ідентифікація худоби сьогодні коштує більше, ніж 60 грн. Це знущання над аграрним сектором. Ми знизимо її вартість до 20 грн. ", — Сказав він.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україну чекають серйозні проблеми з урожаєм — експерт

24 березня 2017, 18:26

Тарас Шевченко має понад 500 живих нащадків

13 березня 2017, 10:03

Світ нагодують невеликі фермерські господарства

10 лютого 2017, 09:29

Останні новини за сьогодні: