Новини / Події / Податківці використовуватимуть детектор брехні
31 жовтня 2013, 17:38
Розмір шрифта: А А А

Податківці використовуватимуть детектор брехні

Податківці використовуватимуть детектор брехні, Міністерство доходів і зборів, поліграф, детектор брехні, оперативно-розшукова діяльність
Податківці використовуватимуть детектор брехні

Міністерство доходів і зборів домоглося дозволу Мін'юсту на використання поліграфа (неофіційна назва — детектор брехні), повідомляє «Комерсант-Україна».

Пристрій буде застосовуватися працівниками податкової служби при проведенні оперативно-розшукової діяльності, службових розслідуваннях, а також при прийомі на роботу.

При цьому, податківці заспокоюють, застосування пристрою стане добровільним. І хоча відмова від проходження поліграфа є законним правом людини, це цілком може бути розцінено як відмова співпрацювати або як факт того, що людині є що приховувати.

Експерти також відзначають, що результати поліграфічного тесту на даний момент є доказом тільки усередині відомства, так як не всі українські суди приймають їх в якості аргументу.

За словами керівника Українського бюро психофізіологічних досліджень та безпеки, експерта-поліграфолога Ігоря Усикова, світова практика показує, що детектор брехні є стримуючим корупцію фактором. «Чиновник, знаючи, що його можуть викликати на поліграф, сто разів подумає, чи брати хабар, адже тільки з допомогою детектора брехні можна виявити те, що не вдалося задокументувати»,- повідомив експерт.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українці пропонують всіх держслужбовців протестувати на детекторі брехні

18 березня 2016, 18:58

«12 стільців» через сто років: У вкраденому стільці знайшлося 100 тисяч євро

16 березня 2016, 19:11

Україна не експортувала в жовтні нафту

11 листопада 2014, 13:06

Останні новини за сьогодні: