Новини / Події / В Україні вироблятимуть ром і віскі
13 червня 2012, 19:40
Розмір шрифта: А А А

В Україні вироблятимуть ром і віскі

В Україні вироблятимуть ром і віскі, Україна, виробництво алкоголю, ром, віскі, спирт
В Україні вироблятимуть ром і віскі

Про це йдеться в законопроекті № 10597 ініційованому про внесення змін до закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (щодо створення умов для виробництва віскі і рома в Україні), який опублікований на офіційному сайті ВР.

Згідно з нормами проекту закону, в Україні створюються умови для виробництва рому та віскі. Так, передбачається, що ліцензії на виробництво віскі і рома, видаються суб‘єктам господарювання, які мають технологічне обладнання для виробництва віскі і рому.

Також закон визначає, що для виробництва віскі повинен використовуватися спирт етиловий дистилят, отриманий перегонкою збродженого сусла з ячмінного солоду, з жита, пшениці, кукурудзи, з жита і пшениці, або жита і кукурудзи, або пшениці і кукурудзи, і витримують в обвуглених дубових бочках або ємностях з дубовою клепкою обвугленої не менше 3-х років, фортецею 60-70% об., а для виробництва рому — спирт етиловий дистилят, отриманий перегонкою збродженого соку цукрової тростини або патоки з цукрової тростини, і витримують у дубових бочках або місткостях з дубовою клепкою не менше 3-х років, фортецею 60-70% об.

Імпорт та експорт спирту етилового-дистиляту для настойки «віскі», спирту етилового-дистиляту для настойки «ром» здійснюється за наявності відповідних ліцензій суб’єктами господарювання, які забезпечені кваліфікованими фахівцями та власними виробничими потужностями з переробки та / або зберігання відповідного спирту.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: