Новини / Події / Названо найчистіші пляжі в Європі
11 червня 2011, 08:59
Розмір шрифта: А А А

Названо найчистіші пляжі в Європі

Названо найчистіші пляжі в Європі, Іспанія, пляжі, Європейський Союз, чистота, Юрій Істопленніков, курортна нерухомість
Названо найчистіші пляжі в Європі

Вже другий рік поспіль Іспанія лідирує за кількістю пляжів, позначених «блакитним прапором» — знаком екологічної чистоти Євросоюзу. У цьому році 511 пляжів країни отримали цю престижну нагороду.

Незважаючи на зведення численних об‘єктів нерухомості, яке велося в Іспанії під час будівельного буму, країні вдалося зберегти своє узбережжі екологічно чистим. У 2011 році 104 пляжу у Валенсії, 66 в Андалусії і 63 пляжу на Балеарських островах були відзначені «блакитним прапором», передає International Business Times.

«Дійсно, в Іспанії практично вся середземноморська смуга відзначена «блакитним прапором». Ми, звичайно, говоримо про це в рекламі нерухомості в Іспанії, і клієнти звертають на це увагу, — розповідає представник компанії Atlas International в Росії Юрій Істопленніков. -Однак для покупців з Росії більше значення має не сама по собі наявність «блакитного прапора» (що означає, що пляж регулярно чистять), а близькість до об’єкту нерухомості гарних пляжів, тобто пологих і піщаних. На береговій лінії з дрібним піском нерухомість традиційно коштує дорожче, ніж в місцях з вулканічними пляжами, яких досить багато в Іспанії».

За словами фахівця, хорошою береговою лінією може похвалитися північ району Коста-Бланка. «Там є піщані пляжі і гори, що дуже люблять покупці з Росії. Нерухомість там коштує дорожче, ніж на півдні регіону», — додає Юрій Істопленніков.

Також покупці курортної нерухомості дуже цінують вигляд з вікна і близькість до моря. Тому об'єкти на першій лінії будуть коштувати більш ніж на 50% дорожче, ніж на другій чи третій. «І це незважаючи на те, що друга і третя лінія можуть розташовуватися на відстані всього сотні метрів від пляжу», — підкреслює Юрій Істопленніков.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: