Новини / Події / В «Укрзалізниці» розповіли, що буде з цінами на квитки
2 грудня 2015, 09:00
Розмір шрифта: А А А

В «Укрзалізниці» розповіли, що буде з цінами на квитки

В "Укрзалізниці" розповіли, що буде з цінами на квитки, Укрзалізниця, Ціна, квиток, пасажирський поїзд, Андрій Пивоварський
В «Укрзалізниці» розповіли, що буде з цінами на квитки

Акціонерна компанія «Українська залізниця», створена на базі Державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця»), не має наміру підвищувати вартість проїзду в пасажирських поїздах, які курсують у внутрішньому сполученні.

«Попри складну економічну ситуацію, «Укрзалізниця» не підвищуватиме вартість проїзду у пасажирських поїздах у внутрішньому сполученні», – сказано в прес-релізі компанії.

Разом з тим відзначається, що залізниці несуть значне фінансово-економічне навантаження, забезпечуючи перевезення 17 пільгових категорій населення. Зокрема, за 10 місяців цього року «Укрзалізниця» перевезла пільговиків на суму 603,4 млн грн, а отримала компенсації від місцевих бюджетів лише на 143,14 млн грн, або 23,7% від суми наданих послуг.

«Це найгірший показник за останні шість років», – наголошують у прес-службі.

Також в «Укрзалізниці» відзначають низький показник компенсації за перевезення студентів і учнів. Так, залізниці перевезли їх на суму 156 млн грн, а одержали лише 10% від необхідної суми відшкодування, тоді як за перевезення дітей віком від 6 до 14 років на суму 51,5 млн грн компенсація взагалі не надійшла.

«Пільгові перевезення дітей здійснюються, незважаючи на те, що з 2005 року компенсація витрат залізницям у державному бюджеті не передбачалася взагалі. За останні 6 років їх перевезено на загальну суму 262 млн грн», – наголошується в повідомленні.

Найнижчий відсоток відшкодування витрат на пільгові перевезення «Укрзалізниця» одержала від Тернопільської ОДА – лише 8,8% від необхідної суми, від Вінницької ОДА – 23%, від Житомирської – 27,8%.

 

«Враховуючи вищевказане, для забезпечення безпечного і якісного обслуговування пасажирів ПАТ «Укрзалізниця» пропонує врегулювати питання відшкодування коштів за пільгові перевезення соціально незахищених категорій громадян у повному обсягу», – наголосили в «Укрзалізниці».

Раніше міністр інфраструктури Андрій Пивоварський повідомив про те, що «Укрзалізниця» поки що не прийняла рішення про підвищення тарифів на проїзд у пасажирських поїздах у 2016 році.

Збитки «Укрзалізниці» від пасажирських перевезень у всіх видах сполучення в 2014 році становили понад 7,9 млрд грн, а за період з 2008 по 2013 роки ця цифра сягнула 33,5 млрд грн.

У 2014 році «Укрзалізниця» недоотримала 416,7 млн грн від місцевих бюджетів за перевезення пільгових категорій пасажирів у далекому і приміському сполученнях

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Анонімно 14 грудня 2015, 13:40 ссылка
    Я очень очень сочувствую нашей дороге и державе что одни убытки что все еле еле выживают на зарплаты в 1000 грв. Большое сочувствие. А почему я пенсионер без льгот в 1000 грв должен компенсировать прорези нашей любимой державы. Я сейчас еду с Киева до Мукачева билет стоит 380 грв туда и назад 720. Это в дополнительном поезде а раньше я ехала за 130- плацкарт, 170- купе. Это что подарки ж.д. к Н.Году?.Большое спасибо за заботу.А ещё просьба личная: помогите выехать с Киева до Мукачева за 130 грв,буду благодарна как частый ваш пассажир с 35 летним стажем.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: