Новини / Події / Неочікуваний поворот: ЄС заявив, що угоду з Україною можна підписати і поза самітом у Вільнюсі
20 листопада 2013, 08:35
Розмір шрифта: А А А

Неочікуваний поворот: ЄС заявив, що угоду з Україною можна підписати і поза самітом у Вільнюсі

Неочікуваний поворот: ЄС заявив, що угоду з Україною можна підписати і поза самітом у Вільнюсі, Угода про асоціацію України з ЄС, саміт, Майя Косьянчич, Кетрін Ештон
Неочікуваний поворот: ЄС заявив, що угоду з Україною можна підписати і поза самітом у Вільнюсі

Підписання угоди про асоціацію України з ЄС може відбутися і поза рамками саміту “Східного партнерства”, але Брюссель розраховує, що Україна встигне вирішити всі питання до саміту у Вільнюсі, заявила Майя Косьянчич, представник голови дипломатії ЄС Кетрін Ештон.
“Питання залишається відкритим, але ми вважаємо, що необхідних результатів можна досягти до саміту у Вільнюсі. Місія Європарламенту продовжиться до цього саміту, який буде гарною нагодою провести додаткові консультації: там будуть всі країни-члени, президенти і прем’єр-міністри країн у супроводі голов МЗС”, – сказала Косьянчич.
Вона назвала спекуляцією заяви ЗМІ про те, що угода з Україною таки буде підписана у Вільнюсі, але процес її ратифікації затягнеться до рішення України питання щодо Тимошенко.
“Наша мета – підписати угоду на саміті у Вільнюсі. Але ми повинні провести остаточний аналіз. Зараз справа за Україною”, – заявила Косьянчич.
Вона відмовилася обговорювати, скільки часу може знадобитися для підписання угоди, якщо вона не буде укладена на саміті у Вільнюсі. При цьому, з її слів, для підписання не обов’язково чекати наступного саміту “Східного партнерства”.
“Підписання можна організувати і за інших обставин. Я не думаю, що (підписання в рамках саміту “Східного партнерства”) це обов’язково”, – сказала Косьянчич.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В права голови Європейського союзу вступили Нідерланди

4 січня 2016, 15:34

Чому Україні нема чого робити в СНД

19 жовтня 2015, 19:36

Генсек НАТО вперше запросив Порошенко на саміт альянсу — на спецзасідання

9 серпня 2014, 08:24

Останні новини за сьогодні: