Новини / Події / «Справа Чебурашки» потрапила до суду
11 січня 2007, 09:22
Розмір шрифта: А А А

«Справа Чебурашки» потрапила до суду

"Справа Чебурашки" потрапила до суду, суд, Головінський суд, розгляд позову, порушення авторських прав, Едуард Успенський, інтелектуальна власність
«Справа Чебурашки» потрапила до суду

У Головінськом суді Москви в середу, 13 грудня, відбудеться розгляд позову про порушення авторських прав художника Леоніди Шварцмана у зв'язку з неправомочним використанням створеного ним зображення Чебурашки із знаменитого мультфільму «Чебурашка і крокодил Гена», повідомляє РІА Новини.

Відповідачем виступить фірма «Бкр-косметікс» — російське представництво болгарської компанії «ТОМИ ШОУ Коcметікс». Компанія придбала у автора історії про Чебурашку і Гену Едуарда Успенського право на використання зображення Чебурашки.

Проте виявилось, що болгарський художник намалював Чебурашку точно також як і Леонід Шварцман. Сам художник стверджує, що, малюючи Чебурашку, керувався виключно літературним чином книги Успенського і що збіг із зображенням Чебурашки Леонідом Шварцманом чисто випадкове.

За словами директора центру правового захисту інтелектуальної власності Владимира Ентіна, складність цієї справи полягає в тому, що в російському законодавстві не розкрито поняття «персонаж». Закон, зокрема, не розрізняє такі поняття як літературний і образотворчий персонаж. В майбутньому це може привести, вважає Ентін, до численних конфліктів з питання про авторські права.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні хочуть запровадити ряд нових правил для водіїв

31 травня 2017, 17:42

Євросоюзу довелося піти на порушення, щоб дати Україні безвіз з 11 червня

22 травня 2017, 13:37

Україна залишається одним з лідерів в списку «піратських» країн

5 травня 2017, 09:11

Останні новини за сьогодні: