Новини / Події / Депутати пропонують узаконити смартфони та планшети як касові термінали
25 лютого 2016, 09:33
Розмір шрифта: А А А

Депутати пропонують узаконити смартфони та планшети як касові термінали

Депутати пропонують узаконити смартфони та планшети як касові термінали, касовий термінал, смартфон, планшет, реєстратор розрахункових операцій
Депутати пропонують узаконити смартфони та планшети як касові термінали

Депутати пропонують розширити визначення «реєстратора розрахункових операцій», ввести туди будь-які пристрої, здатні передавати дані про розрахунки в інтернет. Про це йдеться в законопроекті №4117 від 19.02.2016.

Класичні касові апарати з паперовою стрічкою, що зберігають дані про розрахункові операції в пам’яті, по-перше, дорогі, по-друге, вже застаріли, пишуть автори законопроекту. У документі пропонується ввести визначення «розподіленої комп’ютерно-касової системи» (РККС). Це системи, які передають дані в податкову по інтернету (електронні копії чеків, підсумок по розрахункових операціях за кожен день і інформацію контрольної стрічки).

Зберігання фіскальної інформації не на самому апараті, а на фіскальному сервері (що і пропонують автори законопроекту) дає можливість використовувати в якості терміналу звичайні пристрої – планшети, ноутбуки, комп’ютери. А підтверджувати інформацію про розрахунки можна за допомогою цифрового підпису.

Якщо проект закону приймуть, це скоротить витрати для малого і середнього бізнесу, нівелює відставання технологій, які використовуються для фіскального контролю, від вимог часу (появи смартфонів, планшетів, розвитку інтернету і онлайн-сервісів).

У липні минулого року вступив в силу закон, що зобов’язує підприємців 3 групи користуватися касовими апаратами. Потім цю норму скасували для тих, чий річний дохід не перевищує 1 млн грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

З’явилися фотографії iPhone 8 зі сканером відбитків ззаду

2 червня 2017, 16:20

Останні новини за сьогодні: