Новини / Події / МВФ дав термін для пенсійної реформи
23 січня 2017, 09:53
Розмір шрифта: А А А

МВФ дав термін для пенсійної реформи

МВФ дав термін для пенсійної реформи, Міжнародний валютний фонд, пенсійна реформа, Андрій Рева
МВФ дав термін для пенсійної реформи

Міжнародний валютний фонд назвав умови проведення пенсійної реформи в Україні.

Як сказав міністр соцполітики Андрій Рева, дана реформа вже повинна бути виконана, однак до кінця березня Україна дають час для роботи над помилками.

У статті Наталії Лебідь «Допоможи державі — помри до пенсії» вказані основні вимоги щодо пенсійної реформи в Україні, передає «24 канал».

Законодавчо прописати норму про неможливість суміщення пенсії і роботи, перевести виплату пенсій по інвалідності на Фонд соціального страхування, який почне працювати з квітня цього року, проведення перевірок персон, які отримують пенсію по інвалідності. Дані нововведення повинні знайти відображення в пенсійному законодавстві, щоб МВФ продовжив співпрацю.За словами міністра, в Україні багато «липових» інвалідів, особливо серед III групи. Виявлені симулянти будуть позбавлені пенсії.

«Якщо ця схема буде прийнята, то дефіцит Пенсійного фонду зникне в 2024 році. Ця система соціально справедлива, тому що і для президента, і для простого робочого встановлюється однаковий підхід нарахування пенсій», — зазначив міністр.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: