Новини / Події / В Яндексі відкрили доступ для українців до заблокованих ресурсів
22 травня 2017, 18:02
Розмір шрифта: А А А

В Яндексі відкрили доступ для українців до заблокованих ресурсів

В Яндексі відкрили доступ для українців до заблокованих ресурсів, Яндекс.Браузер, блокування, VPN, Google Play
В Яндексі відкрили доступ для українців до заблокованих ресурсів

Остання версія «Яндекс.браузер» на Android дозволяє українським користувачам обходити блокування «Яндекса», Mail.ru, соціальних мереж «ВКонтакте» і «Однокласники», «Кинопоиск» та інших сервісів, свідчать повідомлення українських користувачів в соцмережах Twitter і Facebook. " яндекс.браузер «на програмному рівні впровадили VPN», — пише один з користувачів в Twitter. Оновлення доступно українським користувачам в магазині додатків Google Play.

«Ми робимо все можливе, щоб у користувачів був доступ до» Яндексу «і іншим сайтам», — повідомили «Інтерфаксу» в компанії.

У компанії не розкривають кількість завантажень браузера і користувачів компанії на пристроях Android.Ранее соціальні мережі «ВКонтакте» і «Однокласники» розіслали своїм українським користувачам інструкції, як отримати доступ до сервісів. Соцмережі раніше запропонували обходити блокування і на комп'ютері, і на мобільному телефоні декількома способами.

Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про санкції проти соціальних мереж «ВКонтакте» і «Однокласники», а також компаній «Мейл.ру», «Яндекс» і їх сервісів. Доступ до всіх сервісів «Яндекса» і Mail.ru заборонений на три року.За оцінками дослідницької компанії Factum Group Ukraine, на кінець першого кварталу 2017 роки кількість інтернет-користувачів в Україні склало 21,6 млн. При цьому, згідно з даними gemiusAudience, щомісяця сервісами «Яндекса» в країні користуються більше 11 млн чоловік, тобто приблизно 51% від усіх користувачів в країні, а «ВКонтакте» щомісяця відвідують 16 млн осіб (74% від інтернет-користувачів України).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • suba me (анонімно) 21 грудня 2018, 02:39 ссылка
    MDf9Ou ThаА аЂа•re is noticeablаАааБТ“ a ton to realize about thаАаб‚Т€Т“аАаб‚Т€а‚.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні запропонували заблокувати сайти ЛДНР

30 травня 2017, 10:25

В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики

26 травня 2017, 19:41

Останні новини за сьогодні: