Новини / Події / Дні Києва у Відні обійшлися бюджету в 1 млн. грн.
25 квітня 2013, 13:14
Розмір шрифта: А А А

Дні Києва у Відні обійшлися бюджету в 1 млн. грн.

Дні Києва у Відні обійшлися бюджету в 1 млн. грн., Київ, Відень, тендер, культурний захід
Дні Києва у Відні обійшлися бюджету в 1 млн. грн.

Департамент культури КМДА за результатами тендеру уклав угоду з КП КМДА «Агентство з обслуговування театральної та концертної діяльності» на послуги з організації та проведення Днів Києва у Відні
За інформацією «Вісника державних закупівель», вартість угоди склала 999,97 тис. грн., Передають «Наші гроші».

Згідно з технічним завданням агентство має забезпечити послуги адміністративної групи у Відні (режисер, адміністратор, візова підтримка та страхування), перевезення, проживання та харчування танцювального ансамблю імені Вірського та струнного квартету «Розумовський», оренду технічного обладнання для виступу.

Також необхідно транспортувати з Києва до Відня і назад картини, організувати їх виставку, виготовити афіші та буклети, тощо.
Згідно документації конкурсних торгів, перевезення картин і переїзд артистів були призначені ще на 20 квітня. Таким чином, тендер провели за три дні до початку організації заходу.
Нагадаємо, Дні Києва у Відні проходили з 22 по 24 квітня. Крім культурних заходів було заплановано проведення бізнес-форуму за участю близько 25 київських компаній і майже 70 австрійських. Голова КМДА Олександр Попов та президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський представляти на форумі програму «Київ інвестиційний».
Також нагадаємо, 22 березня цього року, коли Київ паралізували аномальні снігопади, голова КМДА Олександр Попов залишив столицю. У КМДА повідомили, що в цей день Попов перебував у Відні з робочою поїздкою, метою якої було проведення переговорів з послом України в Австрії в рамках підготовки Днів Києва у Відні.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: