Новини / Події / Гройсман: Тимошенко домовилася з МВФ про підвищення тарифів
15 липня 2016, 15:46
Розмір шрифта: А А А

Гройсман: Тимошенко домовилася з МВФ про підвищення тарифів

Гройсман: Тимошенко домовилася з МВФ про підвищення тарифів, Володимир Гройсман, Юлія Тимошенко, МВФ, підвищення цін на газ
Гройсман: Тимошенко домовилася з МВФ про підвищення тарифів

Прем’єр Володимир Гройсман звинувачує голову “Батьківщини” Юлію Тимошенко в популізмі та в тому, що саме вона брала на себе зобов’язання перед МВФ підняти ціни на український газ.Про це Гройсман заявив у Верховній Раді.

“Це відповідь популістам. Ви знаєте, що одна лідер однієї сили каже, що український газ коштує 20 доларів. Це повна нісенітниця. Це шалений популізм”, – зазначив він.

Він навів текст меморандуму, підписаного Тимошенко як прем’єром 31 жовтня 2008 р.

“Хочу сказати з цієї трибуни, що до сьогоднішнього дня я не підписав жодного меморандуму, а ось є підписи, в тому числі прем’єра Юлії Тимошенко. Ось він підписаний”, – сказав він і показав депутатам стос документів.

Він зачитав текст із пунктом 17 меморандуму.

“Для того щоб забезпечити тривалу базу для продовження здорового фінансування, а також упорядкування фінансових відносин “Нафтогазу” з бюджетом до кінця 2011 року ми – уряд – зрівняємо ціну на газ внутрішнього видобутку з цінами на імпортований газ”, – зачитав Гройсман.

“Це те, що було зроблено цим урядом. Але якби це було зроблено в 2008 році, Україна була б енергоефективною, не було б схем Онищенка, у багатьох не було б надсучасних літаків, яхт і всього іншого”, – зазначив Гройсман.

Він також зачитав, що в документі зазначалося, що паралельно з цим дотування на імпортований газ, споживаний тепловими комунальними підприємствами, буде скорочуватися шляхом щоквартального коригування тарифів і припинить своє існування до липня 2010 року.

Він також зачитав пункт, у якому уряд Тимошенко брав на себе систему субсидій.

“Є справжня позиція, є справжні лідери, є люди, які вірять і в те, що говорять, а є псевдолідери, які імітують боротьбу за Україну, українського громадянина, щоб отримати 1-2 або 5 додаткових відсотків, а потім стати найбільшим розчаруванням для українського народу. Час популізму минув. Настав час відповідальної соціальної економічної політики”, – зазначив Гройсман.

Як відомо, Тимошенко критикує уряд за підвищення тарифів. Вона заявляє, що дотації з держбюджету можуть повернути старі тарифи.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Анонімно 15 липня 2016, 22:17 ссылка
    Але в такому випадку для не заможних власників транспорту треба ввести місячні карточки на отримання хоч якоїсь символічної кількості бензини по низькій ціні.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Світовий банк підтримав проект пенсійної реформи

31 травня 2017, 17:28

Українцям пообіцяли нову середню зарплату

31 травня 2017, 17:17

Що потрібно знати про абонплату за опалення, яку українцям доведеться платити вже цього літа

30 травня 2017, 15:52

У Кабміні пригрозили тюремними термінами за дірки на дорогах

30 травня 2017, 15:27

Останні новини за сьогодні: