Новини / Події / Донецька залізниця – краща за підсумками
1 вересня 2007, 08:26
Розмір шрифта: А А А

Донецька залізниця – краща за підсумками

Донецька залізниця – краща за підсумками, Донецька залізниця, Перехідний Прапор, Почесний дипломом Укрзалізниці, Укрзалізниця, залізничники, Донбас
Донецька залізниця – краща за підсумками

Донбас, Серпень 31 (Новий Регіон, Іван Погодін) – Сьогодні в конференц-залі управління Донецької залізниці відбулися урочисті збори, присвячені підсумкам галузевого змагання між трудовими колективами залізниць України. Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак вручив Перехідний Прапор і Почесний дипломом Укрзалізниціначальникові Донецької залізниці Миколі Рогову за зайняте перше місце в галузевому змаганні за підсумками першого півріччя 2007 року. Про це повідомили в пресс-сслужбе ДЖД, передає «Ukraine Daily».

Володимир Козак відзначив, що в першому півріччі залізничники Донбасу досягли високих виробничих показників, забезпечили стабільне транспортне обслуговування промисловості і сільського господарства.

Донецька залізниця повністю виконала поставлені завдання в перевезенні пасажирів і вантажів, забезпечила належний рівень експлуатаційної роботи магістралі. Покращувані показники виконання графіка пасажирських, приміських і вантажних потягів. Оборот транзитних вагонів прискорений на 50-100% по багатьом станціям дорогі. Значні об‘єми роботи виконані в модернізації і капітальному ремонті шляху і рухомого складу, пристроїв і устаткування, внаслідок чого збільшена швидкість руху потягів.

«Порівняно з минулим роком сьогодні покращувані показники і в організації роботи залізниць, підвищенні продуктивності праці, що тісно пов’язане із зростанням заробітної плати залізничників. Проте, не дивлячись на хороші показники Укрзалізниця не має наміру зупинятися. Необхідно продовжувати укріплювати матеріально-технічну базу, реалізовувати програми в оновленні рухомого складу, модернізації шляху і поліпшенні сервісу обслуговування для пасажирів», – сказав Володимир Козак.

Кращими на дорогах України визнані: вантажна станція Каракуба, вокзал станції Ясиноватая, Друге місце зайняли: локомотивне депо Волноваха, Дебальцевськая дистанція шляху, путня машинна станція № 62, вагонне пасажирське депо Маріуполь. Почесні треті місця в галузевому змаганні отримали вагонне депо Попасная і Ясиноватський центр по вантажній і комерційній роботі.

За професіоналізм, особистий вагомий внесок, добросовісна плідна праця Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак вручив нагороди Кабінету Міністрів і залізничного транспорту України 13-і працівникам Донецької залізниці, що відрізнилися. За високі показники в роботі за підсумками першого півріччя трудові колективи-переможці отримали грошові премії, відзначає видання.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Укрзалізниці сказали, на які потяги подорожчають квитки

31 травня 2017, 16:14

Укрзалізниця не збирається припиняти пасажирське сполучення з РФ

25 травня 2017, 16:32

Укрзалізниця подовжить маршрути кількох потягів до Затоки

25 травня 2017, 10:06

Французи хочуть допомогти звузити українські залізничні колії

23 травня 2017, 13:37

Останні новини за сьогодні: