Новини / Події / ЗМІ відкриють доступ до інформації про доходи віпів
11 червня 2012, 18:16
Розмір шрифта: А А А

ЗМІ відкриють доступ до інформації про доходи віпів

ЗМІ відкриють доступ до інформації про доходи віпів, інформація, корупція, Віктор Янукович, державні чиновники, Сергій Льовочкін, доходи
ЗМІ відкриють доступ до інформації про доходи віпів

Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв‘язку з прийняттям Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».

Цей документ значно розширив можливості для ЗМІ і громадян щодо доступу до інформації про доходи державних чиновників, зазначив Глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін.

«Законом, зокрема, внесено зміну до редакції статті 6 Закону «Про доступ до публічної інформації». Відтепер не належать до інформації з обмеженим доступом відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру, оформленої за формою і в порядку, встановленим Законом "Про засади запобігання та протидії корупції», крім відомостей, зазначених у пункті 7 примітки додатки до цього Закону.Таким чином, всі декларації про майно, доходи, витрати та зобов‘язання фінансового характеру, подані держслужбовцями, є публічними, і доступ до них не може бути обмежений.

Підписання цього закону стало підтвердженням політики прозорості роботи влади, яку проводить Віктор Янукович», — підкреслив Сергій Льовочкін.

Він також нагадав, що Президент України та керівництво Адміністрації Президента ще до прийняття нового Закону оприлюднили декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру, повідомляє прес-служба президента.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого 2019, 09:14

Прокуратура розслідує інформацію про можливе незаконне збагачення Льовочкіна

1 червня 2017, 20:31

Палиця для інтернету: чи зможе поліція закривати сайти

29 травня 2017, 10:14

Останні новини за сьогодні: