Новини / Події / Екс-керівники НАУ розбазарили 300 млн, — аудитори
9 вересня 2015, 11:06
Розмір шрифта: А А А

Екс-керівники НАУ розбазарили 300 млн, — аудитори

Екс-керівники НАУ розбазарили 300 млн, - аудитори, аудитори, Національний авіаційний університет, розбазарювання фінансів
Екс-керівники НАУ розбазарили 300 млн, — аудитори

Аудитори Міністерства освіти і науки за результатами перевірки в Національному авіаційному університеті виявили порушень на 300 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба МОН.

“Аудитори МОН України представили негативний висновок за результатами проведення фінансового аудиту та аудиту відповідності в Національному авіаційному університеті, встановивши фінансових порушень на 300 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє міністерство, за результатами внутрішнього аудиту встановлено, що діяльність відповідальних посадових осіб вузу призвела до втрат матеріальних активів на загальну суму 115 751,71 тис. грн; фінансовим ризикам щодо втрати надалі матеріальних активів на суму 115 388,06 тис. грн та неефективного використання бюджетних коштів – на 66 959,20 тис. грн.

Крім того, за результатами аудиту встановлено, що Національний авіаційний університет ще в 2012 році здійснив за бюджетні кошти закупівлю літаків на суму понад 30 млн грн. За повідомленням МОН, ця процедура відбувалася з порушеннями, і літаки не використовувалися за призначенням.

Про результати аудиту МОН офіційно поінформує Міністерство внутрішніх справ, Службу безпеки України і Генеральну прокуратуру.

Нагадаємо, що раніше міністр освіти і науки Сергій Квіт звільнив з посад в.о. першого проректора НАУ Максима Луцького і ще чотирьох проректорів, які були призначені на посади з порушенням процедури.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: