Новини / Події / У Києві запустили електротаксі з Wi-Fi і терміналом
25 квітня 2016, 18:24
Розмір шрифта: А А А

У Києві запустили електротаксі з Wi-Fi і терміналом

У Києві запустили електротаксі з Wi-Fi і терміналом, Київ, Оксі-Таксі, Wi-Fi, Nissan Leaf
У Києві запустили електротаксі з Wi-Fi і терміналом

З 22 квітня в Києві працює перша служба таксі Оксі-Таксі з автопарком, якій складається тільки з електромобілів.Зазначається, що, крім відсутності шкідливих вихлопів, Окси-Таксі пропонує пасажирам ряд зручностей: планшет, безкоштовний Wi-Fi та можливість оплати проїзду банківською картою. Також на такому таксі кияни зможуть заробити.

Як повідомляється, в автопарку служби поки тільки 12 електромобілів Nissan Leaf, тому викликати таксі диспетчери рекомендують як мінімум за півгодини до виїзду, а за попереднє замовлення ніяких додаткових платежів не стягують.До кінця 2016 року автопарк Оксі-Таксі планують збільшити до декількох сотень автомобілів, при цьому в планах компанії — купівля близько двох десятків таксі в місяць.

Як очікується, інші електромобілі з'являться у служби за рахунок інвесторів. Будь-який бажаючий зможе придбати Nissan Leaf, вартістю близько $20 тис. і здати його в оренду Оксі-Таксі, ще й заробивши на цьому.Орієнтовний розмір такого заробітку компанія зможе озвучити через кілька тижнів.

Як повідомляється, пасажир Оксі-Таксі насправді може користуватися всім обіцяним сервісом — і Wi-Fi, і терміналом, і планшетом.Тарифи у таксі трохи вище середнього. Наприклад, маршрут від метро Кловська до Нивок до самої дешевої службі таксі обійдеться у 80 грн, найдорожчий — у 115 грн, а в Оксі-Таксі — 100 грн.

Як розповів водій таксі, у електромобілів є одна особливість: якщо водій вичавить 100 км/год, то заряд може несподівано закінчитися. Тому їхати на такому таксі на вокзал із запізненням, чекаючи, що воно домчить вчасно з високою швидкістю — точно не варто.Відзначається, що заряджаються автомобілі Оксі-Таксі в мережі станцій експрес-зарядки.

«Вони здатні забезпечити заряд 50% батареї електромобіля приблизно за 15 хвилин, і 80% — приблизно за півгодини. Планується, що один електромобіль за одну робочу 12-годинну зміну відвідає зарядну станцію не більше 2-3 разів», — повідомили в Oxygen Group.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого 2019, 09:14

Wi-Fi в кав’ярнях і мобільні пристрої – основні загрози для кібербезпеки

30 травня 2017, 11:01

У Києві пограбували банк і вкрали 285 гривень

25 травня 2017, 17:25

Останні новини за сьогодні: