Новини / Події / ЄС готовий підписати Асоціацію з Україною — умова від глави Євроради
26 січня 2014, 14:52
Розмір шрифта: А А А

ЄС готовий підписати Асоціацію з Україною — умова від глави Євроради

ЄС готовий підписати Асоціацію з Україною - умова від глави Євроради, Херман ван Ромпей, Європейський Союз, Угода про асоціацію, демократія
ЄС готовий підписати Асоціацію з Україною — умова від глави Євроради

Голова Європейської ради Херман ван Ромпей заявляє, що ЄС готовий підписати Угоду про асоціацію з Україною, якщо країна повернеться на шлях демократії
Про це Ромпей заявив у Варшаві після зустрічі з польським прем‘єром Дональдом Туском, повідомляє його прес-служба.
«ЄС готовий підписати нашу угоду — парафовану українським урядом — за умови, що влада підтвердить свою прихильність до вільної, єдиної і демократичної України», — заявив глава Євроради.
Він також висловив співчуття сім’ям загиблих в Києві та засудив «неправомірне застосування сили і жорстокість з боку української влади проти демонстрантів».
«Я хочу одужання для сотень людей, які отримали поранення, а також негайного звільнення всіх засуджених за участь у мирних демонстраціях», — заявив Ромпей.
Крім того, він розкритикував закони від 16 січня, які, на його думку, обмежують свободи українців. «Останні обмеження основних свобод, включаючи свободу висловлювань, зібрань і преси, не вирішать кризу, а лише ще більше дестабілізують ситуацію в країні», — вважає Ромпей. — Наші двері залишаються відкритими. І я як і раніше переконаний, що Україна і її люди творять історію».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: