Новини / Події / Свідомість — це структуроване світло
8 січня 2014, 18:26
Розмір шрифта: А А А

Свідомість — це структуроване світло

Свідомість - це структуроване світло, свідомість, мозок, клітини, нейрон
Свідомість — це структуроване світло

Один з дослідників в сфері анестезіології, Стюрт Хамерофф, виявив, що деякі речовини якимось чином гальмують електричну активність в микротрубках і це вимикає свідомість. Мікротрубки підтримують структуру і форму клітин і являють собою шестикутні решітки, що складаються з ниток білка під назвою тубулін і формують мікроскопічні порожнисті циліндри. 13 ниток тубуліну обертаються навколо порожнього центру спіралі, а всі мікротрубки клітини розходяться від центру до мембрани як спиці в колесі. Відомо, що велика частина микротрубок перебуває в стані постійного “будівельного” процесу, як ніби хтось збирає і розбирає дитячий конструктор. Було виявлено, що жива тканина здатна передавати фотони світла і в мозку відбувається сильне проникнення світла. Крім того, мікротрубки є чудовими провідниками вібрацій і мають значну ступінь когерентності з сусідніми нитками. Вібрації в одній микротрубку резонують в унісон з сусідніми. По суті, мікротрубки в клітці дендритів нейронів і є “світловодом” для фотонів, і передають хвилі від клітини до клета без втрат енергії. Крім того, вони ведуть себе як своєрідні магістралі для цих хвиль по всьому тілу!!!
До подібних висновків прийшли відомі вчені в різних дослідницьких центрах світу. Вони також виявили, що мозок використовує квантові процеси. Ясуе з Кіото, Дзибу з Okayama, Инсинна з Італії, Хаган з університету МакДжилл та інші незалежно один від одного прийшли до висновку, що є фіксується взаємодія між фізіологією мозку і квантовим полем і що мікротрубки і мембрани дендритів являють собою своєрідний біологічний інтернет в тілі.
Кожен нейрон може входити в систему і говорити з будь-яким іншим нейроном завдяки квантовим процесів. Мікротрубки вибудовують і структурують неузгоджену енергію і створюють загальну послідовність хвиль в тілі. Цей процес називається “сверхсветимость” і дозволяє послідовним сигналами проходити в тілі. Коли всі сигнали узгоджуються, фотони починають переміщатися по світловода. Це явище називають “самопросветление”. Фотони проникають через ядро микротрубок і зв'язуються з іншими фотонами у всьому тілі. Таким чином виникає колективна взаємодія субатомних частинок — саме тому ми здатним одночасно думати про багатьох різних речах. Саме завдяки цьому досягається узгодженість всього організму і миттєве дію розуму — йому потрібна одна десятитисячна частка секунди щоб передати інформацію. Хамерофф виявив, що електрони рухаються по світловода і залишаються відокремленими — знаходяться в квантовому стані.
Отже, світловоди володіють узгодженою і впорядкованою енергією. Мікротрубки, хоча і є порожніми, але всередині перебуває структурована вода. Звичайна вода з крана або річки — безладна, молекули рухаються хаотично. Але італійці виявили, що вода в микротрубках суворо структурована. Тобто всередині відбувається якийсь квантовий процес і було виявлено, що виникають промені діаметром 15 нм — повністю співпадаючи з діаметром ядра мікротрубки.
Свідомість — глобальне явище, яке охоплює все тіло, а не тільки мозок. Свідомість у своїй основі є структурованим світлом. Всі процеси в організмі викликані квантовими коливаннями. Той факт, що людське тіло обмінюється інформацією з квантовим полем говорить про те, що здібності людини до пізнання і комунікації набагато глибше, різнобічно і ширше, ніж вважалося. Це так само доводить факт Єдності: живі істоти є зарядженими частинками, взаємодіючим з квантовим полем і обмінюючись квантовою інформацією.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: