Новини / Події / Фестиваль дерев'яних скульптур відкривається в Запоріжжі
1 травня 2009, 08:21
Розмір шрифта: А А А

Фестиваль дерев'яних скульптур відкривається в Запоріжжі

Фестиваль дерев'яних скульптур відкривається в Запоріжжі, заповідник, фестиваль, скульптура, козацтво, Україна, Запоріжжя, художник, Сергій Дишльовой, острів, арт-директор
Фестиваль дерев'яних скульптур відкривається в Запоріжжі

В п‘ятницю, 1 травня, на території Національного заповідника «Острів Хортиця» в Запоріжжі стартує Перший український добродійний фестиваль дерев’яної скульптури. Протягом трьох днів художники з п‘яти регіонів України створюватимуть скульптури в стилі епохи Запорізького козацтва. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі фестивалю.

Незвичність цього фестивалю полягає в інструменті, яким професійні скульптори користуватимуться для створення своїх робіт. «Скульптури створюватимуться із звичайних колод звичайними бензопилами. Для України і всього пострадянського простору це інструмент нетрадиційний. А за кордоном бензопили як інструмент для створення скульптур широко використовуються на фестивалях, оскільки допомагають художникам виконати роботу, на яку зазвичай йдуть місяці, за декілька днів, і таким чином перетворити створення скульптур на шоу, яке відбувається на очах у глядачів», — розповів арт-діректор фестивалю Сергій Дишльовой.

Перший український фестиваль дерев’яної скульптури — фестиваль добродійний: всі створені на нім роботи будуть даровані Національному заповіднику «Острів Хортиця».

У фестивалі на Хортиці візьмуть участь художники з Києва, Харкова, Рівно, Сум і Запоріжжя. Відкриття в п'ятницю, 1 травня, в 10:00 в плавневій частині острова Хортиця (на майданчику перед Кінним театром Запорізьких козаків).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: