Новини / Події / У травні відбудеться перший Форум молодих юристів України
5 березня 2009, 08:15
Розмір шрифта: А А А

У травні відбудеться перший Форум молодих юристів України

У травні відбудеться перший Форум молодих юристів України, юрист, Мiнiстерство юстицiї України, Форум молодих юристів України
У травні відбудеться перший Форум молодих юристів України

html

Координаційна рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України заявила про початок роботи щорічного Форуму молодих юристів України. Відповідне рішення і було прийнято під час чергового засідання ради. Перший Форум, який надалі повинен стати традиційним, планується провести в травні 2009 року.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Мінюсту, передбачається, що захід надасть додаткові ефективні можливості розвитку юридичної кар‘єри. Зокрема, створить умови для пошуку молодих лідерів-юристів, а також почне ефективну співпрацю органів самоврядування, студентів-юристів і молодих юристів. Форуму включатиме круглі столи, диспути на актуальні теми, мастер-класси відомих юристів, добродійні акції правового напряму.

Координаційна рада молодих юристів є дорадчим органом при Міністерстві юстиції України. Рада створена в липні 2007 року з метою залучення молодих юристів до нормотворчої роботи і удосконалення системи підготовки юристів. У його склад входять представники об’єднань молодих юристів і об'єднань студентів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Українці перемогли на конкурсі юристів Європейського суду з прав людини

  17 лютого 2017, 16:15

  Фахівці пропонують скасувати заочну юридичну освіту

  9 серпня 2016, 17:44

  Останні новини за сьогодні: