Новини / Події / Фотовиставка «Чорнобиль життя продовжується» відкрилася у Києві
26 квітня 2009, 08:15
Розмір шрифта: А А А

Фотовиставка «Чорнобиль життя продовжується» відкрилася у Києві

Фотовиставка "Чорнобиль - життя продовжується" відкрилася у Києві, фотовиставка, аварія, експозиція, фотожурналіст, Майкл Форстер Ротбарт, Славутич, місто, фотографія, атомна станція, станція, історія
Фотовиставка «Чорнобиль — життя продовжується» відкрилася у Києві

Фотовиставка «Чорнобиль зсередини: життя продовжується», присвячена 23-ій річниці аварії, сьогодні відкрилася у столичному парку Шевченка, повідомляє корреспондент УКРІНФОРМу.

Експозиція була створена американським фотожурналістом Майклом Форстером Ротбартом за допомогою жителів міста Славутич. Майкл провів у цьому місті два роки, фотографуючи села біля Чорнобильської зони та збираючи історії людей, які там живуть. Американський фотограф та стипендіат програми Фулбрайт, своїм мистецтвом вшановує всіх, хто працював та працює у Чорнобильській зоні та живе у місті Славутичі.

Виставка є унікальною, бо серед фотографій представлені й ті, що були зняті всередині зруйнованого четвертого блоку Чорнобильської АЕС.

Гості виставки також зможуть побачити дві 7-метрові панорамні фотографії блочного щита управління та атомної станції, що дадуть глядачам відчуття присутності всередині ЧАЕС. На виставці представлені реальні життєві історії людей, які працюють на Чорнобильській АЕС.

Фотовиставка триватиме два тижні — з 24 квітня по 8 травня.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: