Новини / Події / У Нью-Йорку відкрилася фотовиставка присвячена Україні
10 лютого 2008, 08:26
Розмір шрифта: А А А

У Нью-Йорку відкрилася фотовиставка присвячена Україні

У Нью-Йорку відкрилася фотовиставка присвячена Україні, юргенателлера, Україна, Нью-Йорк, фотовиставка, lehmann maupin gallery
У Нью-Йорку відкрилася фотовиставка присвячена Україні

У Нью-Йорку відкрилася персональна виставка одного з провідних представників сучасного мистецтва, фотографа Юргена Теллера, присвячена Україні.

Як повідомили в прес-службі PinchukArtCentre, виставка «Україна» відкрилася 7 лютого в нью-йоркській галереї Lehmann Maupin Gallery.

Основою виставки стали роботи, підготовлені Теллером для експозиції Українського павільйону «Поема про внутрішнє море», якою представили Україну на 52-ій Венеціанській Бієнале в 2007 році. Частина робіт демонструється вперше.

Також до експозиції увійдуть фотографії з інших серій, знятих Теллером під час перебування в Україні 2007 року. Серед них портрети пересічних українців, нічне життя столиці, спеціальний проект за участю українських і закордонних моделей для одного з провідних світових fashion-журналов «W», зйомки якого проходили в квітні 2007 року в різних місцях Києва, передає «УНІАН».

«Завдяки співпраці з провідними сучасними художниками, Україна укріплює свої позиції на карті світового сучасного мистецтва», — підкреслив президент PinchukArtCentre Пітер Дорошенко.

«Сенсом «Поеми про внутрішнє море» була інтерпретація України українськими та закордонними художниками за допомогою засобів сучасного мистецтва, зрозумілих шанувальникам у будь-якій точці світу без перекладу. Той інтерес, який викликала експозиція у Венеції, говорить про те, що спроба вдалася. І цей образ України – для багатьох новий і незвичний – продовжує жити, поширюючись по всьому світу», — відзначив він на відкритті виставки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: