Новини / Події / Глава Transparency перетворить квартиру на церкву, щоб заощадити на газі
28 квітня 2016, 16:02
Розмір шрифта: А А А

Глава Transparency перетворить квартиру на церкву, щоб заощадити на газі

Глава Transparency перетворить квартиру на церкву, щоб заощадити на газі, Transparency International, переоформлення квартири, церква, Олексій Хмара
Глава Transparency перетворить квартиру на церкву, щоб заощадити на газі

Виконавчий директор в Transparency International Україна Олексій Хмара, збирається переоформити свою квартиру в багатоквартирному будинку на церкву, для того щоб платити стару пільгову ціну за газ і комуналку.Про це голова українського підрозділу міжнародної організації по боротьбі з корупцією заявив зі своєї Facebook-сторінки: «Створю церкву. На 60 квадратів. Опалення газове. Є лічильник»

За оцінками фахівців, середньозважена ціна газу до вчорашнього рішення Кабміну становила 5 400 грн за тисячу кубометрів, тобто в середньому газ в Україні подорожчав на 27%. А для населення, яке використовувало тільки пільговий газ в опалювальний сезон, тариф зріс на 91%.

У той же час повністю відмовитися від пільговиків уряд так і не зміг. Для релігійних організацій ціна газу (в разі його використання не для комерційних цілей) залишиться низькою — 3 913 грн/тис. кубометрів.

Як відомо, вчора Кабмін встановив однакову ціну на газ для населення і для всіх його споживачів, включаючи промисловість. Вона склав 6 879 гривень за тисячу кубометрів, що мало чим відрізняється від колишньої максимальної — в 7 198 грн. Крім того, уряд скасував для громадян «соціальну норму» в обсязі 1200 кубометрів на опалювальний сезон, за ціною 3600 гривень за тисячу «кубів».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Transparency International докоряє Україні за відсутність справи про корупцію Януковича

23 травня 2017, 17:48

Останні новини за сьогодні: