Новини / Події / Голландський музей для дітей відкриває виставку присвячену супергероям
10 лютого 2008, 08:34
Розмір шрифта: А А А

Голландський музей для дітей відкриває виставку присвячену супергероям

Голландський музей для дітей відкриває виставку присвячену супергероям, дитячий музей, Амстердам, Будинок Ганни Франк, Музей єврейської історії, Книжкова країна, виставка супергероїв, Музей історії Амстердама
Голландський музей для дітей відкриває виставку присвячену супергероям

Дитячий музей, метою якого є залучення дітей до культури, мистецтва і літератури різних країн світу, відкриється в Амстердамі 26 квітня.

Музей створюється за спільною ініціативою батьків, вчителів і діячів мистецтва.

За словами однієї з активних учасниць проекту Сандри Хоос, перша експозиція називатиметься «Мій супергерой» і розповість «про хоробрих героїв зі всього світу і їхні мужні вчинки».

Виставка триватиме півроку. Надалі планується створювати подібні експозиції постійно.

У одному з приміщень музею буде створена так звана «Книжкова країна», в якій діти зможуть познайомитися з персонажами казок різних народів.

Дитячий музей буде відкрито по вихідним і в період шкільних канікул. У буденні дні діти зможуть відвідувати його за попередньою домовленістю.

Столиця Голландії завжди славилася різноманітними музеями. У трьох головних музеях Амстердама (зазвичай їх називають Великі музеї) — Рейксмузеумі, Стеделійку та Музеї Ван Гога — представлені живописні колекції світового рівня.

Крім того, є три музеї, в яких відновлена справжня обстановка і навіть атмосфера старовинних амстердамських будинків: Амстелкрінг, Музей Ван Лон і Музей Віллет-Холтхаузен. Туди можна зайти щоб подивитися як виглядало повсякденне життя за часів розквіту голландської столиці. Нарешті, існують музеї історичні — в першу чергу Музей історії Амстердама, де однаково цікаво і дорослим і дітям.

Декілька музеїв присвячено трагічній історії амстердамських євреїв. Найбільш відвідуваний з них — Будинок Анни Франк, а найповніший — Музей єврейської історії.

А ще в Амстердамі купа всіляких курйозних колекцій: від Музею тортур і дивовижної виставки старовинних окулярів до Музею нідерландської преси і зібрання ембріонів XVIII століття.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні вперше зареєстрували житловий будинок повністю онлайн

13 травня 2017, 16:02

Філії опорних шкіл зможуть відкривати дитсадки

20 квітня 2017, 14:23

У Києві кожній дитині хочуть давати ваучер

19 квітня 2017, 20:18

Останні новини за сьогодні: