Новини / Події / Держпідприємству «Вугілля України» не дали відстрочення
8 жовтня 2013, 11:11
Розмір шрифта: А А А

Держпідприємству «Вугілля України» не дали відстрочення

Держпідприємству «Вугілля України» не дали відстрочення, Господарський суд м.Києва, Вугілля України, відстрочка, заборгованість, ліквідація
Держпідприємству «Вугілля України» не дали відстрочення

Господарський суд м.києва відмовив держпідприємству «Вугілля України» в задоволенні клопотання про відстрочку виконання судового рішення. Держпідприємство просив почекати з стягненням заборгованості в сумі понад 400 млн грн протягом 20 років. Такий борг утворився перед «Альфа-Банком».

Основною причиною для відмови стали плани щодо швидкої ліквідації держпідприємства. Другого серпня цього року був виданий наказ Міненергетики під № 554 «Про затвердження плану ліквідації», яким передбачено ліквідацію державного підприємства до кінця 2015 року.

ДП «Вугілля України» в 2010 р. залучив кредит у «Альфа-Банку» на суму в 390 млн грн з обов'язковим погашенням до середини 2011 року. Але в липні 2011 р. кредитний договір був пролонгований ще на рік. Критичний момент настав у вересні 2012 р., коли підприємство повністю припинило виплати за кредитним договором.

За неофіційними даними, загальна кредитна заборгованість держпідприємства перед українськими фінустановами на сьогоднішній день перевищила 2 млрд грн.

За даними Профспілки працівників вугільної промисловості України за 8 місяців 2013 року українськими вуглевидобувними підприємствами видобуто 61,4 млн тонн вугілля, що на 4,5 % менше, ніж роком раніше.

ПАТ «Альфа-Банк» (до 2001 року — Київський інвестиційний банк) був заснований у 1993 р. Власники: Кіпрська «ABH Ukraine Limited» (80,10%) і Російське ВАТ «Альфа-Банк» (19,9%). За даними НБУ на 1 липня 2013 р. за величиною активів Банк 10 місце серед українських банків. Президент — Олександр Луканов.

Державне підприємство «Вугілля України» є оператором оптового ринку вугільної продукції України. Створено в 2003 році з метою вдосконалення механізму реалізації вугільної продукції, плани ліквідації — 2015 р. Генеральний директор — Володимир Соколов.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

31 травня 2017, 10:44

Нехай щастить бухгалтерам: як українці відреагували на заборону 1С

16 травня 2017, 18:13

Останні новини за сьогодні: