Новини / Події / Через тиждень після блокувань російських соцмереж в Україні їхня аудиторія збільшилася на 2 мільйони VPN-користувачів
26 травня 2017, 19:53
Розмір шрифта: А А А

Через тиждень після блокувань російських соцмереж в Україні їхня аудиторія збільшилася на 2 мільйони VPN-користувачів

Через тиждень після блокувань російських соцмереж в Україні їхня аудиторія збільшилася на 2 мільйони VPN-користувачів, блокування соцмереж, аудиторія, VPN-сервіси
Через тиждень після блокувань російських соцмереж в Україні їхня аудиторія збільшилася на 2 мільйони VPN-користувачів

Відкриті дані сервісу статистики сайтів Liveinternet показують, що через тиждень після початку блокування найбільших російських сайтів в Україні їхня аудиторія з нашої країни різко впала. Однак вона зросла в США, Німеччині та Нідерландах, де розташовані сервери популярних VPN-сервісів, що дозволяють обходити ці блокування.

До 16 травня, коли президент України Петро Порошенко підписав указ про блокування в країні сервісів “Яндексу” і Mail.Ru Group, щодня в російському інтернеті було в середньому 1,96 мільйона користувачів з Німеччини, 1,6 мільйона з США і 257 тисяч з Нідерландів.

На графіку аудиторії російських сайтів з цих країн видно, як вона різко стала зростати через два дні після указу. На 25 травня з Німеччини в рунет зайшли 2,83 мільйона осіб, з США – 2,09 мільйона, а з Нідерландів – 1,22 мільйона, тобто в чотири рази більше, ніж тижнем раніше. З 22 по 24 травня ця аудиторія перебувала майже на однаковому рівні.

США, Німеччина і Нідерланди – популярні країни для розміщення серверів VPN-сервісів. Наприклад, браузер Opera з вбудованим проксі-сервісом пропонує виходити в мережу з цих країн, а також з Канади і Сінгапуру.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Скільки Києву коштують бібліотеки

12 липня 2016, 09:37

Останні новини за сьогодні: