Новини / Події / По всьому світу зупиняють імпорт м'яса з Бразилії
21 березня 2017, 16:54
Розмір шрифта: А А А

По всьому світу зупиняють імпорт м'яса з Бразилії

По всьому світу зупиняють імпорт м'яса з Бразилії, обмеження імпорту, м'ясо, Бразилія
По всьому світу зупиняють імпорт м'яса з Бразилії

Країни світу — від Китаю до Чилі — припиняють або обмежують імпорт м‘яса з Бразилії, в першу чергу, яловичини та курятини, оскільки бразильські виробники опинилися в центрі скандалу через продаж несвіжої продукції.До середини дня у вівторок Китай тимчасово призупинив прийом всіх поставок з цієї південноамериканської країни, Європейський союз і Чилі обмежили закупівлі. Влада Сінгапуру оголосили, що уважно відстежують якість бразильської м’ясної продукції.

«Китай не буде розвантажувати м‘ясо, імпортоване з Бразилії, поки не отримає додаткову інформацію», — йдеться в повідомленні на сайті міністерства сільського господарства Бразилії.

Разом з тим Південна Корея зняла заборону на закупівлі продукції птахівництва у бразильської BRF SA, переконавшись, що Бразилія ніколи не поставляла до цієї країни м’ясо курей неналежної якості.Минулого тижня федеральна влада Бразилії оголосили про розслідування щодо найбільших виробників м‘яса в країні BRF і JBS, які нібито підкупили держчиновників, щоб отримати дозволи на продаж тухлого м’яса.

Крім того, бразильська прокуратура стверджує, що в сосиски і ковбасні вироби додавалися частини туш, яких там не повинно було бути відповідно стандартам, а також що виробники додавали в м‘ясну продукцію картон і використовували кислоти, щоб приховати запах зіпсованого м’яса.В рамках розслідування заарештовано понад 30 осіб, поліція провела обшуки більше десятка м'ясопереробних підприємств.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Бразильські виробники кави переключаються на перець

25 березня 2017, 14:28

Молдова ввела заборону на ввезення м'яса з України через пташиного грипу

13 лютого 2017, 15:05

Експорт яловичини з України в ЄС може початися через 2-3 роки, свинини — невідомо

30 березня 2016, 19:52

Останні новини за сьогодні: