Новини / Події / Інтернет-сервіс з купівлі авіаквитків Eviterra почав анулювати придбані клієнтами квитки
8 січня 2014, 17:54
Розмір шрифта: А А А

Інтернет-сервіс з купівлі авіаквитків Eviterra почав анулювати придбані клієнтами квитки

Інтернет-сервіс з купівлі авіаквитків Eviterra почав анулювати придбані клієнтами квитки, Eviterra, квитки, соціальні мережі
Інтернет-сервіс з купівлі авіаквитків Eviterra почав анулювати придбані клієнтами квитки

Інтернет-сервіс з купівлі авіаквитків Eviterra почав анулювати придбані клієнтами квитки, не повертаючи гроші на їхні рахунки. Про це у соціальних мережах повідомили відразу кілька клієнтів компанії.

Зокрема, засновник сервісу онлайн-консультацій Krible Андрій Богоявленський повідомив в Facebook, що його вже оплачений квиток виявився скасованим. «Мною був куплений на Eviterra.com квиток в США -16 грудня, на 12 лютого, сьогодні (3 січня), подзвонив в “Аерофлот” і дізнався, що мій квиток анульований!!! Компанія забрала гроші у “Аерофлоту” як агентство, оформивши повернення. Тобто компанія почала виведення коштів з вже куплених квитків!» — написав Богоявленський.

Засновник компанії Микола Заярний розповів виданню Roem.ru, що авіаквитки повертає не сам сервіс, а його партнер «Авіацентр», з яким Eviterra не повністю розрахувалася за останній розрахунковий період.

Продажі на сайті Eviterra.com в даний час не проводяться. 31 грудня 2013 р. на сайті з‘явилася заглушка, повідомляє, що компанія знаходиться на канікулах до 9 січня. У соціальній мережі «В контакті» наводилася цитата одного з співробітників компанії: «Ми самі все пояснимо, як тільки досягнемо порозуміння всередині компанії. Це не неробство і примха, а виняткова міра, пов’язана з внутрішніми помилками, інакше ми б не закривали продажу».

2 січня Заярний розповів, що компанія зіткнулася з фінансовими проблемами, з яких шукає вихід: «Зараз поки що важко про це говорити. Коментарі будуть пізніше. Приховувати нічого не будемо, але зараз, правда, дуже важко в особистому плані».

Серед постраждалих в основному користувачі російських авіаліній — «Аерофлоту», «Трансаеро», «Росії», S7, каже Заярний. Квитки UTair виписувалися через іншого консолідатора і постраждати не повинні. При цьому вже є і користувачі, отписавшиеся про проблеми з ізраїльськими авіалініями El Al. Для користувачів Eviterra з анульованими квитками додатковою проблемою стала внештатность ситуації, в якій адекватні для користувачів інструкції не можуть дати ні Eviterra, ні авіакомпанії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • pasha_1981 9 січня 2014, 11:46 ссылка
    Сведения об аннулировании уже устарели - аннулировала не Эвитерра, а Авиацентр, сейчас процесс прекращен и Авиацентр восстанавливает билеты. Свежая информация появляется тут: http://rulus.ru/Ситуация_с_Эвитеррой._Что_происходит_и_что_делать
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Блокування російських соцмереж привела до різкого зростання Facebook в Україні

23 травня 2017, 08:44

Творці нової української соцмережі: Головне на старті — це довіра людей

23 травня 2017, 07:54

Останні новини за сьогодні: