Новини / Події / Індія зацікавилася інвестиціями в Україну
29 січня 2017, 15:56
Розмір шрифта: А А А

Індія зацікавилася інвестиціями в Україну

Індія зацікавилася інвестиціями в Україну, індія, системні реформи, бізнес, Степан Кубів
Індія зацікавилася інвестиціями в Україну

Індія зацікавилася інвестиціями в Україну та українським експортом.
Про це йшлося під час зустрічі міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з державним міністром комерції та промисловості Індії Нірмалою Сітхараман.

«Ми одночасно працюємо у двох напрямках: проводимо системні реформи для покращення умов ведення бізнесу всередині України та посилено працюємо над розширенням експортних можливостей для українських експортерів. Для інвесторів — це чудова можливість вигідно вкласти кошти в Україну», — наголосив Кубів.

Сітхараман відзначила високий потенціал можливостей експорту продукції, яка вироблена в Україні, та зауважила на важливості організації транспортного сполучення між нашими країнами.

«Нам з вами варто попрацювати над гарним транспортним коридором з півдня на північ, з портів Індії до портів України, щоб забезпечити хороші можливості доступу товарів на ринки ЄС та СНД», — підкреслила Сітхараман.
Сторони також зауважили важливість активізації торговельно-економічних відносин Україна-Індія та важливість акценту на співпрацю у сфері промисловості.

Найважливішими напрямками сторони визначили розширення співпраці у галузі літакобудування, модернізації промислового обладнання індійських підприємств машинобудівної та металургійної галузей, шахт глибокого підземного видобутку вугілля.

Також постачання обладнання для підприємств енергетики, модернізації вузлів, агрегатів та іншого обладнання і устаткування, співробітництво у галузі транспорту, співробітництво у сфері IT, включаючи експертну та технічну співпрацю для проведення в Україні широкосмугового доступу до мережі Інтернет у сільській місцевості, реалізація спільних інвестиційних проектів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій

31 травня 2017, 09:07

Дмитро Дубілет і команда iGov запропонували безкоштовно створити систему для електронної подачі документів на отримання ліцензій

25 травня 2017, 17:21

Мінекономіки готує онлайн-сервіс перевірок бізнесу

24 травня 2017, 18:51

Останні новини за сьогодні: