Новини / Події / Іспанія допоможе Україні у боротьбі з хакерами
5 січня 2017, 07:48
Розмір шрифта: А А А

Іспанія допоможе Україні у боротьбі з хакерами

Іспанія допоможе Україні у боротьбі з хакерами, Іспанія, хакерські атаки, ОКОК
Іспанія допоможе Україні у боротьбі з хакерами

Україна у 2017 році отримає допомогу від Іспанії для захисту своїх життєво важливих структур від атак хакерів. Про це йдеться в опублікованій доповіді міністра оборони Іспанії Марії Долорес де Коспедаль, передає Deutsche Welle.

Йдеться, перш за все, про підготовку кадрів для армії України силами іспанських офіцерів-інструкторів. З цією метою підрозділи під назвою Об’єднане командування оборони кіберпростору (ОКОК), яке діє при генштабі Іспанії, виділить додаткові фінансові ресурси.

Видання повідомляє, що розглядається також питання про надання збройним силам України відповідної технології і обладнання.

Представник міноборони Іспанії Даніель Гарсія Кордеро розповів, що “для конкретизації співробітництва та вивчення ситуації” в Києві недавно побували офіцери ОКОК. Планується навчати українських військових в Україні, а також організовувати поїздки офіцерів ЗСУ на стажування до Іспанії.

Петро Порошенко під час засідання РНБО заявив про ймовірність терактів на об’єктах критичної інфраструктури. Зі слів президента, загалом впродовж останніх двох місяців на об’єктах п’яти відомств та тридцяти одного державного інформаційного ресурсу виявлено близько шести з половиною тисяч спланованих кібератак.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що за потужними кібератаками, які відбувались останнім часом, стоять кіберзлочинці з РФ.

Нагадаємо, у грудні невідомі зламали сайти Державної казначейської служби, Міністерства фінансів та Пенсійного фонду України. Згодом від кібератаки постраждав сайт Міністерства оборони.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

WSJ: ВКонтакте стала майданчиком для хакерських атак

31 травня 2017, 10:10

Експерти назвали країни з розвиненим туризмом

11 травня 2017, 14:29

Експерти очікують збільшення кількості хакерських атак в 2017 році

22 лютого 2017, 08:41

Останні новини за сьогодні: