Новини / Події / Суд зобов’язав «ВКонтакте» позбутися піратської музики
30 вересня 2015, 14:11
Розмір шрифта: А А А

Суд зобов’язав «ВКонтакте» позбутися піратської музики

Суд зобов’язав "ВКонтакте" позбутися піратської музики, арбітражний суд, ВКонтакте, піратський контент
Суд зобов’язав «ВКонтакте» позбутися піратської музики

Арбітражний суд міста Санкт-Петербурга і Ленінградської області за позовом компаній Universal Music і Warner Music зобов’язав соцмережу “ВКонтакте” впровадити ефективну технологію фільтрації контента для запобігання порушення авторських прав двох звукозаписних компаній.

“Суд задовольнив вимогу звукозаписних компаній зобов’язати” ВКонтакте “створити ефективну систему, яка виключала б можливість завантаження піратського аудіоконтенту на сайт, що означає, що мережа повинна видалити всі нелегальні треки, що належать компаніям, і запобігти їх появі на сервісі в майбутньому”, – повідомили в Міжнародній федерації виробників фонограм (IFPI).

На думку IFPI, рішення суду є знаковим, і його виконання поліпшить умови, необхідні для розвитку ліцензійного музичного ринку в Росії.

“Це дуже важливе і позитивне рішення для російського музичного ринку і авторів музики в Росії. Сервіс “ВКонтакте”, що порушує їх права, був перешкодою для розвитку ліцензійного бізнесу в Росії, надаючи доступ більше 70 мільйонам користувачам в день до сотням тисяч піратських треків. Однак зараз російський суд зобов’язав “ВКонтакте” впровадити систему фільтрації, яка дозволить запобігти порушенню авторських прав. Це хороші новини для російських правовласників. Ми очікуємо від “ВКонтакте” виконання судового рішення і розраховуємо, що соціальна мережа покладе край існуючим на даний момент порушенням авторських прав “, – сказав виконавчий директор IFPI Франсіс Мур, процитований у повідомленні.

Нагадаємо, позови проти “ВКонтакте” були подані компаніями Universal Music і Warner Music в квітні 2014 року. Усна частина рішення була озвучена 28 вересня, остаточне рішення буде винесено в установленому законом порядку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Вконтакте» перевезе українських фахівців у Росію

30 травня 2017, 15:21

Порошенко заборонив Вконтакте, Яндекс і Однокласники в Україні

16 травня 2017, 17:11

Користувачі «ВКонтакте» будуть платити за музику

28 квітня 2017, 16:46

Останні новини за сьогодні: