Новини / Події / Приватбанк планують залучити до програми «теплого кредитування»
5 лютого 2017, 16:08
Розмір шрифта: А А А

Приватбанк планують залучити до програми «теплого кредитування»

Приватбанк планують залучити до програми «теплого кредитування», теплі кредити, Приватбанк, ОСББ
Приватбанк планують залучити до програми «теплого кредитування»

«Теплі кредити», котрі протягом двох років видавав ряд державних банків, стали одним із найпопулярніших напрямків кредитування населення. Відтепер підключитися до цього списку може й націоналізований «Приватбанк». Про це заявили у Держенероефективності.

Днями голова Агентства Сергій Савчук разом з представником «Приватанку» Олегом Сергеєвим обговорили перспективи підключення нещодавно націоналізованого банку до системи «теплого кредитування». Нагадаємо, воно передбачає видачу кредитних коштів громадянам та ОСББ на заходи енергоефективності та часткову компенсацію цих кредитів державою (в розмірі від 30 до 70% — в залежності від напрямку).

У «Приватбанку» заявили, що зацікавлені у програмі. Банк має потужну клієнтську базу та дієві інструменти реалізації кредитування. Сергеєв також наголосив на наявності сучасних сервісів, котрі допоможуть потенційним клієнтам не тільки швидко та вигідно оформлювати кредити, але й грамотно розраховувати свої витрати, знаходити виробників та постачальників послуг.

Нагадаємо, нині теплі кредити видають в «Ощадбанку», «Укргазбанку» та «Укрексімбанку». За два роки функціонування цієї програми нею скористалися понад 200 тисяч українців, котрі утеплили свою оселю, змогли замінити котли, встановити лічильники та провести інші заходи енергозбереження, отримавши при цьому компенсацію за кредитом від держави.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Приват» виходить на ринок лотерей — джерело

1 червня 2017, 21:11

Самим робити ремонт і платити штрафи за прострочення: як новий комунальний закон змінить життя українців

13 травня 2017, 17:12

Останні новини за сьогодні: