Новини / Події / Якість дорожніх робіт будуть контролювати незалежні інженери — Кабмін
29 грудня 2016, 19:14
Розмір шрифта: А А А

Якість дорожніх робіт будуть контролювати незалежні інженери — Кабмін

Якість дорожніх робіт будуть контролювати незалежні інженери - Кабмін, інженер-консультант, дорожні роботи, контроль якості
Якість дорожніх робіт будуть контролювати незалежні інженери — Кабмін

В обов’язки незалежного інженера-консультанта входитимуть проведення контролю якості та обсягу виконаних робіт; контроль витрат матеріалів, виробів і конструкцій, які будуть використовуватися в ході дорожніх робіт; контроль за усуненням дефектів при виконанні робіт та інші обов’язки.

Кабінет міністрів України дозволив залучати інженерів-консультантів для проведення незалежного контролю якості робіт з будівництва, реконструкції і ремонту автомобільних доріг країни.

Відповідне рішення прийнято в ході сьогоднішнього засідання уряду. Представляючи відповідний проект постанови, міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що документ розроблений з метою необхідності адаптації контролю якості виконання робіт на українських дорогах до європейських норм. “Проаналізувавши ситуацію і досвід ЄС, ми прийшли до висновку, що висока якість дорожніх робіт досягається шляхом залучення незалежного юридичної особи – інженера-консультанта, який має сертифікат FIDIC (міжнародна система перевірки якості доріг – ред.) для здійснення технічного огляду ходу виконання таких робіт”, – повідомив Омелян.

Він додав, що в обов’язки незалежного інженера-консультанта будуть, зокрема, входити проведення контролю якості і обсягу виконаних робіт; контроль витрат матеріалів, виробів і конструкцій, які будуть використовуватися в ході дорожніх робіт; контроль за усуненням дефектів при виконанні робіт і інші обов’язки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  В Україні продають ікру з курячого білка

  30 грудня 2016, 07:54

  Україна перейде на контрактну армію до 2020 року

  28 грудня 2016, 20:17

  Останні новини за сьогодні: