Новини / Події / ПР: ЄС має надати Україні стільки ж преференцій, як і Польщі під час її євроінтеграції
21 листопада 2013, 08:14
Розмір шрифта: А А А

ПР: ЄС має надати Україні стільки ж преференцій, як і Польщі під час її євроінтеграції

ПР: ЄС має надати Україні стільки ж преференцій, як і Польщі під час її євроінтеграції, Європейський Союз, польща, Україна, євроінтеграція, Михайло Чечетов
ПР: ЄС має надати Україні стільки ж преференцій, як і Польщі під час її євроінтеграції

ЄС не повинен “грати міченими картами”, пробачивши 75 мільярдів доларів боргу Польщі і не пробачивши борги України при євроінтеграції. Про це журналістам в кулуарах парламенту заявив народний депутат Партії регіонів Михайло Чечетов.
“Ми за масштабами набагато більша країна і коли Польщу приймали до ЄС, їй пробачили 75 млрд боргу, одразу ж “вливши” 75 млрд дол в економіку Польщі. Україна за масштабами набагато більша, ніж Польща, і нам теж потрібні компенсації, тим більше, що в Україні будуть страшні втрати – втрати на російських ринках є катастрофою для економіки України. Україні необхідні компенсації ЄС в цьому випадку”, – сказав Чечетов.
Він додав, що поки що ЄС не обіцяє якихось конкретних компенсацій. Незважаючи на те, що імплементація Угоди про асоціацію та договору про ЗВТ між Україною та ЄС вимагатиме від України 160 млрд дол.
“Адаптація України до ЄС коштує 160 млрд дол і нам потрібно, щоб ЄС компенсував хоч щось, хоча б 20 млрд дол, які Україна вже втратила за договором між Україною і Росією по газу”, – резюмував нардеп.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: