Новини / Події / У Запорізькій області хочуть створити багато пекарень
13 листопада 2012, 10:39
Розмір шрифта: А А А

У Запорізькій області хочуть створити багато пекарень

У Запорізькій області хочуть створити багато пекарень, Запорізька область, Олександр Пеклушенко, пекарня, хліб
У Запорізькій області хочуть створити багато пекарень

За словами керівника Запорізької області Олександра Пеклушенка, є ризикованим, що 70% хліба в регіоні виробляється одним підприємством.

 — Більше 70% всього хліба в області виробляється одним підприємством. Для нас це великий ризик. Тому ми повинні ініціювати розвиток невеликих пекарень, створити всі умови для їхньої роботи — розробити програму підтримки, мінімізувати фінансове навантаження на старті, — заявив губернатор під час апаратної наради.

Зараз цінову ситуацію на ринку хліба вдалося стабілізувати, повідомляє Управління у справах преси та інформації ОДА.

Запорізькі пекарні почали отримувати дешеве зерно з Аграрного фонду. Однак для того, щоб це питання вдалося швидко врегулювати, в тому числі і фінансову його частину, Олександр Пеклушенко був змушений зачепити його особисто перед Президентом України.

За інформацією директора регіонального відділення Аграрного фонду України Андрія Реуцький, хлібопекарські підприємства регіону вже забезпечені борошном на поточний місяць. Однак формування помольної партії на цьому не закінчиться.

У цьому контексті глава регіону поцікавився, чому керівники міст обласного значення не подбали про вирішення цього питання заздалегідь.

 — Цінова криза на ринку хліба — це приклад безвідповідальності влади на всіх рівнях. Приклад, коли облдержадміністрація змушена врегулювати наслідки проблемної ситуації. Ми не маємо права допустити її повторення, — підкреслив Олександр Пеклушенко.

Також керівник області звернувся до представників хлібопекарських підприємств: «Я проти того, щоб ми штучно утримували ціну на хліб. Якщо є об'єктивні причини для її підвищення — ми підемо на цей крок. Однак перед цим ситуацію необхідно пояснити людям. Переконаний, в такому випадку запорожці зрозуміють нас». 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У травні подорожчають хліб і «молочка»

2 травня 2017, 16:08

Інвестор готовий продавати у Києві хліб за пільговою ціною, але через рік ціна зросте – КМДА

26 квітня 2017, 11:05

Хліб та сало: як зміняться ціни на основні продукти українців

23 березня 2017, 18:51

Останні новини за сьогодні: