Новини / Події / Коли зламався принтер: що робити і кого шукати
11 квітня 2017, 11:02
Розмір шрифта: А А А

Коли зламався принтер: що робити і кого шукати

Коли зламався принтер: що робити і кого шукати, принтер, сервіс, ремонт принтера
Коли зламався принтер: що робити і кого шукати

Щоденне використання призводить до поломки практично будь-якої техніки. Залежно від того, які конструктивні рішення використовують виробники, зламатися може той чи інший елемент, але сам факт поломки — питання часу. Принтер, офісний або домашній — не виняток. Як і при будь-якому ремонті, потрібно виявити несправність і якомога швидше її усунути. У великих містах є багато компаній і сервіс-центрів, які можуть провести ремонт принтерів. Київ, як столиця, пропонує найбільший їх вибір, але і клієнтів тут безліч.

Якщо у компанії є власний технік або фахівець, який стежить за її обладнанням, то термін служби принтера або іншої оргтехніки можна істотно збільшити, але від цього вона все одно не стане вічною. Крім самої закономірною з неполадок (заміна картриджа) у принтерів можуть виникати проблеми з подачею паперу: її м‘яття при друку, захоплення кількох аркушів одночасно. У друкуючих пристроїв можуть виникати складнощі у вигляді проблеми з виявленням або виведення попередження про помилку, якої немає (тут, можливо, проблема криється в комп’ютері). Саме для принтерів характерні неякісна друк або нетипові для роботи пристрою звуки (це, скоріше, ознака майбутньої поломки).

Список несправностей далеко не повний, але всі вони призводять до того, що принтер не може виконувати свою безпосередню функцію або дуже скоро не зможе виконувати її. Щоб уникнути додаткових витрат, до фахівця краще звернутися відразу ж, не чекаючи ще більших проблем з технікою. Майстер або фахівець сервіс-центру проведе діагностику пристрою після спільної перевірки його функціональності, після чого буде запропоновано вирішення проблеми. Якщо діагностування несправностей, як правило, проводиться безкоштовно, то у ремонту є конкретні термін і вартість. В останню часто входить не тільки ціна роботи, але і покупка необхідних запасних частин.

Зазвичай сервіс-центр з хорошою репутацією виконує роботи по ремонту принтера досить швидко і володіє запасом необхідних деталей, тобто їх не доводиться замовляти. Але навіть при такому збігу обставин якісний сервіс передбачає співпрацю з постачальниками, тому запчастини доставлять оперативно. Фахівці центрів розуміють, що при роботі компанії будь-яка затримка може означати збитки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Facebook тестує путівник містами

7 березня 2017, 10:10

Соцмережа «Вконтакте» запустить функцію виклику таксі

17 лютого 2017, 10:05

Безробітних зареєструють в електронній черзі

14 лютого 2017, 09:12

Укрзалізниця відклала підвищення тарифів на пасажирські перевезення

13 лютого 2017, 15:39

Останні новини за сьогодні: